Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

Wakacje

Miejsce waszych spotkań i tematów niekoniecznie związanych z dietą. Moderatorka: Serenity

Re: Wakacje

Postprzez julajula » 27 Sie 2019, 11:47

Ja zastanawiam się nad kierunkiem wycieczki na przyszły rok. Na stronie http://echolink.pl/ widziałam fajny artykuł o Indonezji i chyba coraz bardziej chciałabym się tam wybrać :)
julajula
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Reklamy

Postprzez nwkagnieszka » 03 Wrz 2019, 14:01

Ja osobiście kocham podróżować i jak chcę się dowiedzieć czegoś o wakacjach, podróżowaniu etc. to szukam na tej stronie http://pensjonat-jawor.pl/. Są tam mega interesujące rzeczy.
nwkagnieszka
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez arietka » 14 Paź 2019, 20:44

Ja to śledzę blogi podróżnicze. Kocham oglądać zdjęcia z przepięknych miejsc!
arietka
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Postprzez Beciks00 » 15 Paź 2019, 13:35

Można w sumie tak szukać inspiracji wakacyjnych. Można też po prostu polować na okazje, zarówno na bilety jak i na noclegi i tym kierować się przy wyborze wakacyjnych destynacji. Myślę, że przy takim założeniu portal Esky www.esky.pl/tanie-loty/0/0/co/de/niemcy będzie bardzo podobny. Znajdziecie tu wygodną wyszukiwarkę okazyjnych lotów, a te są na pewno jednym z najważniejszych czynników jeżeli chodzi o okazyjne wakacje. Rezerwując w pakiecie hotel będziecie mogli liczyć na też dodatkowe rabaty.
Beciks00
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez bogdan32 » 28 Paź 2019, 21:54

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą https://www.desilva.pl/katowice jest to bardzo przytulne miejsce gdzie można wypocząć bo mają świetne opinie oraz bardzo smaczne jedzenie i przestronne pokoje. Ja tam byłam na wakacjach w zeszłym roku i mogę stwierdzić, że mają bardzo dobrą lokalizacje i świetną obsługę.
bogdan32
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez arekmarek33 » 08 Lis 2019, 20:09

Ja zwykle zaczynam planować wakacje właśnie w okresie, kiedy robi się coraz zimniej i tęsknię za latem. Myślę, że w przyszłym roku wybiorę się z żoną do Portugalii. Ona od dawna marzyła, żeby odwiedzić ten kraj i chyba nadszedł czas, żeby w końcu spełnić to marzenie.
arekmarek33
NOWY
NOWY

Postprzez Zocha002 » 12 Lis 2019, 09:02

Już postanowiłam, że w przyszłym roku odwiedzę Australię. Zawsze ciągnęło mnie do tego kraju. Chciałabym zobaczyć tę piękną przyrodę i poznać ludzi, którzy podobno są tam bardzo przyjaźni. Jeszcze nie wiem, na jak długo się tam wybiorę, ale chciałabym spędzić tam trochę więcej czasu.
Zocha002
NOWY
NOWY

Postprzez jullia77x » 13 Lis 2019, 14:54

A może podróż autostopem? Co o takich wakacjach myślicie? Są organizowane nawet wyścigi autostopowiczów ;)
jullia77x
NOWY
NOWY

Poprzednia

• Reklamy

Wróć do Luźne Gadki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

• Reklamy