Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

Jak uniknąć efektu jojo?

Rezultaty czyli Wasze efekty końcowe stosowania diety Dukana

Re: Jak uniknąć efektu jojo?

Postprzez Krychulec » 26 Kwi 2013, 09:47

Hej :) Dawno mnie nie było tu u Was. Dukana mam za sobą (2 lata temu skończyłam III fazę) schudłam na nim 21 kg. Kocham tą dietę :) Na IV fazie przyznam się bez bicia nie utrzymywałam białkowych czwartków, ale rozpisałam sobie posiłki na konkretne godziny i jadłam ostrożnie. Bardzo podobnie do III fazy. Czyli dwa razy w tygodniu uczta, delikatnie z serem żółtym i oczywiście przez przyzwyczajenie robiłam obiady niemal zgodnie z przepisami dukana. Dodam jeszcze, że zaczynając IV fazę zaczęłam regularnie chodzić na fitness bo brak moich mięśni mnie załamywał :P Przybyło mi oczywiście ok 3 kg i zaczęłam się martwić. Dzięki temu, że mam w rodzinie lekarzy dowiedziałam się że wcale nie przytyłam (tłuszcz) tylko moje mięśnie się rozwijają przez ćwiczenia i dlatego waga mi delikatnie wzrosła. Oczywiście po roku musiałam coś z tym zrobić dlatego też zaczęłam rozmyślać o innym planie żywieniowym. No i sprawa wygląda tak, że jem na śniadanie grejpfruty następnie mega obiad a na kolacje jakiś jogurt lub owoc. Weekendy mam "rozpustę" czyli sobie pozwalam na grzeszki :P Teraz regularnie ćwiczę Pole Dance :) co powoduje że mięśnie są coraz większe, ciało jędrne a ja nie tyje. Waga mi się waha ale to normalne dla organizmu. Dziewczyny powiem szczerze. Wykorzystałam III żeby nauczyć się jeść. Moim zdaniem to jest najważniejsze. Znaleźć sposób żywienia, który ci najbardziej odpowiada i jest dla Ciebie najlepszy. Dużo ćwiczeń i wczesny obiad powoduje u mnie stabilizację wagi i nie przejmujcie się jakimiś 2 kg bo to normalne. Organizm musi się dojść do siebie po takim zakwaszeniu. I to może trochę potrwać. Powodzenia :)
21 KG MNIEJJJJ :D
2 lata temu zakończyłam wszystkie fazy :D przybywało mi i spadało, ale delikatnie i jest stabilnie :D
Ehhh.... warto dziewczęta i chłopaki... warto :D
Awatar użytkownika
Krychulec
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Miejscowość: mazowieckie Kobyłka

Reklamy

Postprzez daria11 » 01 Cze 2015, 11:05

Image

Kochani zapraszam was do mojego bloga! :)
Każdy chce schudnąć kilka kilo a ja się z wami dziele moim sukcesem :)
Miałam dietę no i schudłam :)
Zapraszam ---> http://xurl.pl/6l4f
daria11
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Postprzez pINESKA » 22 Kwi 2016, 14:08

Na pewno niezbędna jest cierpliwość w odchudzaniu. By ciało zaakceptowało zmianę nawyków żywieniowych, potrzeba około dwóch miesięcy. Nie każdy może odchudzać się na własną rękę. Czasem trzeba robić to pod opieką lekarza. Wtedy warto iść po poradę na przykład do dietetyka, aby ułożył dietę. Czasem można trafić też na ofertę taką jak ma spalacz tłuszczu http://www.trizer.pl. Kupując tabletki można otrzymać miesięczną dietę odchudzającą ułożoną indywidualnie dla każdego.
pINESKA
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez mono_color » 07 Lis 2018, 10:54

Ja dietę skończyłam już jakiś miesiąc temu i jak na razie waga się łądnie utrzymuje :) ale ja też utrzymuje swoje nawyki żywieniowe, które nabyłam podczas diety. Przecież jak po diecie zacznie sie jeść wszystko jak się patrzy to chyba normalne, że waga skoczy spowrotem...
I shake away the skin to saturate my soul
Awatar użytkownika
mono_color
NOWY
NOWY

Postprzez kokalka » 22 Wrz 2019, 11:49

Na tej stronie jest o tym napisane mozna sie duzo dowiedzieć :) http://zdrowieinfo.com.pl/co-to-jest-kamagra/
kokalka
BYWALEC
BYWALEC

Poprzednia

• Reklamy

Wróć do Rezultaty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklamy