Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

dieta express diet

Pytania, odpowiedzi oraz porady związane ze stosowaniem diety proteinowej (etapy, rytm, zasady itd.). Moderatorka: Skadi

dieta express diet

Postprzez mariola78 » 22 Wrz 2014, 13:59

Spotkałam się ostatnio z nową dietą na rynku polskim. Jest to dieta bogatobiałkowa, niskowęglowodanowa. Chyba dużym atutem tej diety jest ti, że sa to gotowe posiłki. Spotał się ktoś może już z http://www.expressdiet.pl? Poproszę o opinie
mariola78
NOWY
NOWY

Reklamy

Re: dieta express diet

Postprzez Wiesiek Mróz » 22 Sie 2015, 08:16

w sumie pierwsze słysze o takiej diecie, ciekawe
Wiesiek Mróz
STAŁY BYWALEC
STAŁY BYWALEC

Miejscowość: Warszawa

Postprzez bestie » 16 Paź 2015, 08:43

strona nie działa co tylko potwierdza moja opinie na temat gotowych diet - nie warto.

--
jak sprawdzić dewelopera
bestie
NOWY
NOWY

Postprzez il0nA » 06 Kwi 2016, 14:36

Nie skorzystałabym z gotowych posiłków. Lubię gotować i lubię wiedzieć, co zostało włożone do naczynia. Sama się odchudzam i wolę takie rozwiązanie, jakie stosuję. Zastanawiałam się długo nad wizytą u dietetyka. Jednak trafiłam na ofertę suplementu diety i diety w jednej cenie. Postanowiłam skorzystać i jestem bardzo zadowolona. W ciągu ostatniego miesiąca przyjmuję Trizer http://www.trizer.pl. Jest to spalacz tłuszczu, który uławia spalanie tkanki tłuszczowej na każdym etapie odchudzania. Miałam problem ze zrzuceniem kilku kilogramów. Waga stała w miejscu, a po zastosowaniu Trizera i diety zbędne kilogramy znikają.
il0nA
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Postprzez miroslaw22 » 19 Cze 2018, 07:45

Każda dieta według mnie jest ryzykowna. Zawsze trzeba uważać żeby dieta nie pogorszyła stanu przed rozpoczęcia jej.

NOWY

• Reklamy

Wróć do Porady - stosowanie diety proteinowej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość

• Reklamy