Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

Dieta 1300 kcal

Pytania, odpowiedzi oraz porady związane ze stosowaniem diety proteinowej (etapy, rytm, zasady itd.). Moderatorka: Skadi

Dieta 1300 kcal

Postprzez alicjadrwalstol » 18 Sty 2015, 02:34

Witam :)

Od około 3 tyg stosuje diete białkową, lecz nie zredukować nic więcej z wagi. Na początku zeszła ze mnie sama woda i na tym się skończyło.
Rozmawiając z koleżanką, podpowiedziała mi że może to być problem z tarczycą i powinnam udać się do dietetyka lub do jakiejś pomocy

Jestem z Trójmiasta i polecono mi tego dietetyka http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/dom ... jsca-pracy

Ktoś wie czy zna się ona na rzeczy ?
alicjadrwalstol
NOWY
NOWY

Reklamy

Re: Dieta 1300 kcal

Postprzez aannee99 » 26 Sty 2015, 08:37

reklama?.
Image
aannee99
STARSZYZNA FORUMOWA
STARSZYZNA FORUMOWA

Postprzez reginka28 » 04 Lip 2015, 14:02

Mi też to pachnie reklamą. Tak mi się wydaje, pozdrawiam.
reginka28
NOWY
NOWY

Postprzez wmroku » 26 Paź 2015, 14:20

nie znam tej osoby, może to problem z metabolizmem 1300 kcal to dosyć mało ;) dodatkowo przecież do dieta białkowa która też spowalnia metabolizm. Jeżeli załatwiasz się rzadziej niż raz na dzien / dwa dni to znaczy że może to być problem ze zbyt małą kalorycznością, w takim wypadku powiększ kalorie, poczytaj więcej na temat diety lub udaj się do dietetyka.

--
mieszkanie dla młodych na nowych zasadach
wmroku
NOWY
NOWY

Postprzez martaXYZ » 06 Kwi 2016, 14:31

Jeśli nie udało Ci się zmniejszyć wagi przez ten okres to może oznaczać jakieś problemy zdrowotne. Dobrze, jeśli zrobisz sobie badania. Podczas diety także powinno się kontrolować swój stan zdrowia. Jeśli masz możliwość to udaj sie do dietetyka. Ja jestem zadowolona z diety ułożone przez specjalistów. Jest o wiele lepsza niż taka dieta ułożona samodzielnie albo z pomocą osób na forum. Swoją dietę otrzymałam przy zakupie produktu http://www.trizer.pl. Mam suplement diety i dietę w jednej cenie. Stosując oba elementy jest mi o wiele łatwiej zrzucić zbędny balast.
martaXYZ
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Postprzez pilarsonik » 14 Maj 2016, 21:18

martaXYZ napisał(a):Jeśli nie udało Ci się zmniejszyć wagi przez ten okres to może oznaczać jakieś problemy zdrowotne. Dobrze, jeśli zrobisz sobie badania. Podczas diety także powinno się kontrolować swój stan zdrowia. Jeśli masz możliwość to udaj sie do dietetyka. Ja jestem zadowolona z diety ułożone przez specjalistów. Jest o wiele lepsza niż taka dieta ułożona samodzielnie albo z pomocą osób na forum. Swoją dietę otrzymałam przy zakupie produktu http://www.trizer.pl. Mam suplement diety i dietę w jednej cenie. Stosując oba elementy jest mi o wiele łatwiej zrzucić zbędny balast.

Hmmm, przepraszam, chciałam spytać co robicie na forum diety proteinowej, skoro wyskakujecie z dietami polegającymi na liczeniu kalorii, suplementacji diety (trizera reklamuje już któraś z rzędu podszyta osoba na tym forum).
Dla tych co jeszcze mało wiedzą o dukaniu:
1. dieta Dukana nie ma nic wspólnego z dietetykami, którzy to nie mają zielonego pojęcia na czym ta dieta naprawdę polega
2. żadne suplementy diety (no, chyba że witaminki czy minerały) nie są potrzebne na ŻADNEJ diecie. Suplementy to nabijanie ludzi w butelkę. Gdyby suplementy działały, to wszyscy chodzilibyśmy chudzi, szczególnie gwiazdy, które zarabiają miliony i stać ich na "wszystko".
3. jedynym skutecznym sposobem na schudnięcie jest trzymanie się diety. Po prostu. Jeżeli się nie kombinuje jak koń pod górę, to kilogramy schodzą "same". Wiem co mówię, bo sama schudłam na dukaniu 27 kg i sama do tej pory dziwię się że to działa. A jednak działa.
pilarsonik
NOWY
NOWY

Postprzez il0nA » 23 Maj 2016, 10:48

pilarsonik napisał(a):[
2. żadne suplementy diety (no, chyba że witaminki czy minerały) nie są potrzebne na ŻADNEJ diecie. Suplementy to nabijanie ludzi w butelkę. Gdyby suplementy działały, to wszyscy chodzilibyśmy chudzi, szczególnie gwiazdy, które zarabiają miliony i stać ich na "wszystko".

Bo suplementy diety jak sama nazwa potrzebują diety. Niektórzy ludzie uważają, że wystarczy brać wyłącznie dwie tabletki codziennie i od tego będziemy chudzi. Tak niestety nie jest. Nie jest to prawdą, a niektórzy chcieliby, żeby tak było. Suplementy wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej. Taki Trizer usuwa zbędną wodę z organizmu i hamuje chęć na jedzenie słodkiego, co jest przydatne podczas trzymania diety. Badanie mówią, że 70% sukcesu podczas odchudzania to przestrzeganie diety. To powinno być zawsze bazą, a następnie należy dokładać do odchudzania inne składniki.
il0nA
OBSERWATOR
OBSERWATOR

• Reklamy

Wróć do Porady - stosowanie diety proteinowej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

• Reklamy