Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

Zaparcia, chudnięcie co drugi dzień.

Pytanie związane ze stosowaniem fazy uderzeniowej

Zaparcia, chudnięcie co drugi dzień.

Postprzez Nefios » 01 Sie 2014, 13:18

Przechodzę odrazu do sedna.
Jestem w 6-tym dniu I Fazy i juz po 2-gim dniu waga zaczela spadac co 2 dni.
Pierwszego dnia zrzucilem 1kg, drugiego 1.3kg, trzeciego 1.1kg, czwartgo 0kg, piątego 0.9kg, szóstego znowu nic.
Mysle ze zwiazane moze byc z tym iz od 5 dni mam zaparcia.

Dodatkowo moj dzien wyglada tak: rano jak jestem glodny to otreby z jogurtem naturalnym, obiad piers z kurczaka z pieca i tak codziennie..

Nie jestem pewien czy jest to normalne chudnąć co 2 dni zamiast codziennie.
Z gory dzieki za odpowiedzi.
Nefios
NOWY
NOWY

Reklamy

Re: Zaparcia, chudnięcie co drugi dzień.

Postprzez mury » 01 Sie 2014, 19:17

Zgubiłeś tylko wodę, dlatego tak jest. Jak Ci dojdą warzywka to waga będzie skakać delikatnie, tak było u mnie. W dniach PW na początku waga szła w górę, w 4-5 dniu spadała. Ogólnie tendencja u mnie jest taka, przez 2 tygodnie chudnę około 2 kg/tydz. następne dwa 0.5-1 kg/tydz.
A żeby się nie stresować zacząłem się ważyć tylko raz w tygodniu (w niedzielę) i na szczęście od 5 miesięcy co tydzień waga spada od 0,4 do nawet 2,8 kg/tydz.
I zacznij jeść częściej, ale mniej. Ta dieta nie polega na głodzeniu się. Chociaż na początku miałem tak samo tylko cycek z kury na patelni i jaja. Ale na dłuższą metę tak się nie da. Na forum są fajne przepisy, moje ulubione danie w dniach P zupa pomidorowa (gulasz z przecierem :D )
Image
Faza I - 24.02.2014 - 05.03.2014, -3,5kg, waga 120,1kg
Faza II - 06.03.2014 - trwa
mury
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez martaXYZ » 08 Kwi 2016, 09:59

Przede wszystkim musisz zwrócić uwagę na zaparcia. Podczas diety pij, co najmniej 1,5 litra wody dziennie. Woda pomaga nie tylko w odchudzaniu i wypłukiwaniu toksyn z organizmu poprzez częste oddawanie moczu. Woda również rozmiękcza stolec. Ułatwia to wypróżnianie, dzięki czemu nie będzie Ci nic zalegało w jelitach. Jeśli woda nie pomaga to możesz spróbować oleju parafinowego, jednak nie przesadzaj z jego ilością. Ruch też jest odpowiedzialny za prawidłowe wypróżnianie. Sama ćwiczę w miarę regularnie i nie zdarzają mi się zaparcia mimo diety. Oprócz tego stosuję spalacz tłuszczu www.trizer.pl i trzymam dietę. Jestem z siebie dumna, bo z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że od początku diety nie podjadłam nic między posiłkami.
martaXYZ
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Postprzez kokalka » 29 Paź 2019, 17:43

Pokazał sie artykuł o tym tutaj :) https://www.apteka24-online.pl
kokalka
BYWALEC
BYWALEC

• Reklamy

Wróć do Pytania

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

• Reklamy