Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

Tiramisu według Ally ;)

Przepisy na desery

Re: Tiramisu według Ally ;)

Postprzez shrimp » 13 Sie 2013, 07:48

Pięknie wygląda w pucharkach!
Faza I 08.04.2016
Faza II
Image
Awatar użytkownika
shrimp
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Reklamy

Postprzez Elvie_86 » 13 Sie 2013, 12:55

:)
Image
Awatar użytkownika
Elvie_86
MANIAK FORUMOWY
MANIAK FORUMOWY

Postprzez shrimp » 14 Sie 2013, 07:26

Zrobiłam i ja tiramisu. Przepis jest świetny, biszkopt wyszedł pulchny, wyglądał trochę jak karpatka. Z ilości skrobi podanej w przepisie zabrałam pół łyżki i dodałam ją do ubitych białek, były dzięki temu sztywniejsze. Posłodziłam ciasto stewią, ale za mało i nie było jej czuć. Myślę, że następnym razem nie będę słodziła samego biszkopta, tylko kawę, którym go nasączę.

Masa miała pożądaną konsystencję i pewnie była by pyszna, gdyby nie ta stewia. Dałam jej 4ml, mimo to masa nie była zbyt słodka, za to dość gorzka. Dzisiaj dodam inny słodzik. Mimo pewnych niepowodzeń, uważam eksperyment za udany. Po prostu muszę znaleźć odpowiedni słodzik. Ciacha już prawie nie ma, mąż i dzieci nie pogardzili poczęstunkiem, a jest nas tyle, że taka porcja rozchodzi się niemal przy pierwszym krojeniu :D
Faza I 08.04.2016
Faza II
Image
Awatar użytkownika
shrimp
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Postprzez monizieb » 18 Lut 2015, 19:15

Image

a tak mi dzis wyszlo moje Tiramisu... :mniam: :mniam: :mniam:
zapraszam https://www.youtube.com/watch?v=IZSKLiN-Cek

Nig­dy nie re­zyg­nuj z ce­lu tyl­ko dla­tego, że osiągnięcie go wy­maga cza­su. Czas i tak upłynie.
Awatar użytkownika
monizieb
STARSZYZNA FORUMOWA
STARSZYZNA FORUMOWA

Postprzez titi » 22 Lut 2015, 20:06

Wygląda super, smakuje pewnie wyśmienicie, delicja :toast2: do kawki.
Image

II podejście -Początek dukania 01.12.2016

I podejście -1.06.2010 start 86kg 1.12.2010koniec 70kg
titi
ZADOMOWIONY
ZADOMOWIONY

Miejscowość: Podlasie

Postprzez Marzannaaa » 30 Gru 2015, 18:04

Zawsze udane, dzisiaj znowu zrobiłam w miseczkach, będzie na jutro na Sylwka.
Image
Awatar użytkownika
Marzannaaa
GADUŁA
GADUŁA

Miejscowość: Birmingham.

Postprzez Ksawery89 » 23 Lip 2018, 12:15

mmm Tiramisu, jeden z moich ulubionych deserów. Niestety moje zdolności cukiernicze wykluczają własno - ręczne wykonanie, ale na szczecie moja druga połówka świetnie piecze i wykonuje różne desery :) No ale jak wiadomo nie da się jeść i robić tiramisu co 2-3 dni a do kawki pasuje zjeść coś słodkiego dlatego trzeba się posiłkować półśrodkami - wafelki, batoniki, ciasteczka itp. Nie jest to zbyt zdrowe, ale nie popadajmy od razu w paranoje, wszystko jest dla ludzi tylko trzeba znać umiar. Nie za bardzo lubię co chwile chodzić do sklepu i jak wiem, że w najbliższym czasie moja ukochana nie planuje żadnego wypieku lub deseru to kupuję na zapas tych półśrodków. Zamawiam w internetowej hurtowni słodyczy - https://spozywczo.pl/hurtownia-slodyczy . Mają dobre ceny, duży wybór a zamówione produkty przynoszą pod drzwi mieszkania :D

P.S Tak na marginesie po wypicie kawki i zjedzenie tiramisu nie wolno zapominać o pójściu na siłownie lub fitness. Bo "W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH:.
Ksawery89
NOWY
NOWY

Poprzednia

• Reklamy

Wróć do Desery

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklamy