Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

Wpływ diety Dukana na jelita

Wnioski, poglądy i opinie osób praktykujących dietę. Moderatorka: Skadi

Re: Wpływ diety Dukana na jelita

Postprzez Daffuś » 21 Mar 2011, 10:11

Słuchajcie, u mnie dzieją się po prostu kosmiczne rzeczy z jelitami. Nie schudlam jakos tak ogromnie duzo, ale to jak mój organizm zareagował na dietę to poezja... Teoretycznie zakończyłam dietę w grudniu, ale od 4 lutego wróciłam na fazę II ponieważ waga zaczęła wzrastać. Od stycznia mam problem z jelitami - mam tak dużo gazów w jelitach, że ostatnio na USG pani doktor powiedziala, że gdyby ktos przytknąłby mi do brzucha iglę to wybuchłabym... I trwa to niezmiennie dwa miesiące. Żadne lekarstwa na jelita mi nie pomagają, robilam szczegółowe badania i nie mam już ppomysłu na to co dalej. Brzuch mam wielki, wzdęcia non stop, słysze jak mi w jelitach się przelewa... Mało tego. Wracając na II fazę ważyłam 54,5 a dziś ważyłam 56,7... Dla mnie jest to jedno wielkie nieporozumienie. Nie mam pojęcia, po prostu nie mam pojęcia co mam dalej robić. Lekarka traktuje mnie jak kretynke jak do niej przychodzę... no i powiedzcie skąd zaczerpnać jakiejś rady?
Image
Daffuś
BYWALEC
BYWALEC

Reklamy

Postprzez ewazessen » 02 Kwi 2011, 18:07

Daffuś napisał(a):Słuchajcie, u mnie dzieją się po prostu kosmiczne rzeczy z jelitami. Nie schudlam jakos tak ogromnie duzo, ale to jak mój organizm zareagował na dietę to poezja... Teoretycznie zakończyłam dietę w grudniu, ale od 4 lutego wróciłam na fazę II ponieważ waga zaczęła wzrastać. Od stycznia mam problem z jelitami - mam tak dużo gazów w jelitach, że ostatnio na USG pani doktor powiedziala, że gdyby ktos przytknąłby mi do brzucha iglę to wybuchłabym... I trwa to niezmiennie dwa miesiące. Żadne lekarstwa na jelita mi nie pomagają, robilam szczegółowe badania i nie mam już ppomysłu na to co dalej. Brzuch mam wielki, wzdęcia non stop, słysze jak mi w jelitach się przelewa... Mało tego. Wracając na II fazę ważyłam 54,5 a dziś ważyłam 56,7... Dla mnie jest to jedno wielkie nieporozumienie. Nie mam pojęcia, po prostu nie mam pojęcia co mam dalej robić. Lekarka traktuje mnie jak kretynke jak do niej przychodzę... no i powiedzcie skąd zaczerpnać jakiejś rady?

Witam-ja mialam wzdecia i wiele problemow z brzuchem ale przed dieta czyli przy normalnym odrzywianiu.Od momentu przejscia na diete dolegliwosci znikly :D czasami zastanawiam sie czy ja mam brzuch bo nic sie tam nie dzieje :lol: wspaniale sie czuje lekka jak piorko.
Duzo wody i otreby to podstawa a bedzie dobrze ;)
Na diecie od - 03.03.11
Image
Awatar użytkownika
ewazessen
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Miejscowość: Essen

Postprzez Daffuś » 20 Kwi 2011, 20:07

Informuję, że moje problemy z jelitami stopniowo znikają :) Polecam enzymy trzustkowe - w zaburzeniach trawienia są jak balsam :) mnie bardzo pomogły, są nieszkodliwe i dostępne bez recepty.
Image
Daffuś
BYWALEC
BYWALEC

Postprzez dorisek16 » 13 Maj 2011, 22:10

a ja mam zaparcia :oops:
Image
*******************^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^******************
Faza I - 03.05.2011r.
Faza II- 08.05.2011R.
Awatar użytkownika
dorisek16
STAŁY BYWALEC
STAŁY BYWALEC

Postprzez anqa » 23 Maj 2011, 11:14

a ja mam intensywne czyszczenie co 4-6 dni....jak lekkość mnie po nich ogarnia... ;)
Image
Awatar użytkownika
anqa
STARSZYZNA FORUMOWA
STARSZYZNA FORUMOWA

Postprzez Gargula » 23 Maj 2011, 11:53

Ja stawiam na dużą ilość płynów i otręby. Nie mam problemów jak na razie. Przyznam szczerze, że przed zastosowaniem diety było gorzej, bo zaniedbywałam przyjmowanie płynów i ogólnie cierpiałam na problemy z wypróżnianiem. Teraz jest O.K :D woda woda i jeszcze raz woda!
Image

I Faza:19.05.-24.05.11 -3,5 kg
II Faza:25.05.11- ... -2 kg
Gargula
BYWALEC
BYWALEC

Miejscowość: wielkopolskie

Postprzez irka6257 » 26 Wrz 2011, 22:07

Mnie przed dietą również często zdarzały się wzdęcia i zatwardzenia, ale od kiedy dukam ani razu nie powtórzyły mi się te przypadłości. Myślę,że picie dużo płynów i jedzenie dzienne otrębów załatwiają sprawę ;)
Image

I faza 16-18.05.2011r. - 1.5 kg.
II faza od 19.05.- 31.07.2011r. - 9 kg.
III faza od 01.08.2011r.

22.07- Waga pokazała "6" Z PRZODU
Awatar użytkownika
irka6257
TWARDZIEL FORUMOWY
TWARDZIEL FORUMOWY

Postprzez liliana01 » 01 Paź 2011, 20:28

ja z kolei przed Dukaniem i w jego trakcie mam okropne zaparci jak sa same proteinki to o załatwianiu sie mogę zpomniec natomiast jak jestem na PW to pierwszy dzień jeszcze cos z siebie wycisne a pozniej niestety musze zarzywac czegos na przeczyszczanie....byc moze dlatego moja waga tak słabo leci w dół :beczy:
otreby staram sie jesc codziennie , pije duzo herbaty ,wode gazowana i baaaaardzo duzo kawy
MÓJ DZIENNICZEK
http://forum.dietaproteinowa.tv/viewtopic.php?f=19&t=7449

[url=http://straznik.dieta.pl/]Image
liliana01
GADUŁA
GADUŁA

Postprzez megis » 29 Gru 2011, 16:07

Ally napisał(a):
cassablanka napisał(a):A ja nie wiem czy to przez dietę Dukana ale od jakiegoś czasu boli mnie podbrzusze,tak jakby jajniki czy co tam jest,nie wiem ale nigdy mnie nie bolało a teraz dość często boli. Pije bardzo dużo,słodzika używam mało więc nie wiem czym to jest spowodowane.....

jak podbrzusze to nie jelita tylko raczej kobiece sprawy. Byłaś u gina?

Właśnie podbrzusze to jelita są...:)....i choroby jelit objawiają się właśnie takim bólem podobnym do tych w cięzkie dni kobiece szczegolnie w początkach choroby jelit radze Ci iść do lekarza im pózniej tym gorzej a leczyć jelita jest barzdo ciężko nawet sterydami sie potem trzeba faszerować..:(
http://straznik.dieta.pl/]Image

Chwila w ustach, wieczność w biodrach :-)

''Nie ważne ile razy upadniesz, ważne że się podniesiesz, i walczyć będziesz dalej...''
Dzięki Dukanowi schudła 20 kg :-)
Awatar użytkownika
megis
MANIAK FORUMOWY
MANIAK FORUMOWY

Postprzez theathea » 28 Lut 2012, 09:56

Ciekawe tylko czy po takiej dlugiej diecie mozna sobie jelita na calego rozwalic?
Image
theathea
NOWY
NOWY

PoprzedniaNastępna

• Reklamy

Wróć do Opinie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklamy