Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

Negatywne opinie

Wnioski, poglądy i opinie osób praktykujących dietę. Moderatorka: Skadi

Re: Negatywne opinie

Postprzez macdud4 » 02 Mar 2012, 08:28

U mnie efektem ubocznym jest nieprzyjemny zapach z ust. Zostają mi gumy do żucia albo cukierki Orbit bez cukru. Ale ciągnę dalej bo są efekty
macdud4
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Miejscowość: Zawiercie

Reklamy

Postprzez Skylark » 09 Mar 2012, 17:56

Przeczytałam grzecznie większość wątku... Jestem pielęgniarką więc to i owo wiem na temat diet. Konsultowałam dietę ze szpitalnym dietetykiem, babka powiedziała,że dieta jest super ale głównie dla osób ze sporą nadwagą. Chudzinom podobno będzie szło dużo gorzej lub wcale szło nie będzie... Każdy, kto mam wyniki badań w normie i nie cierpi na skazę białkową tudzież inne przeszkody powinien osiągnąć wspaniałe rezultaty diety :lol:
You can take everything I have.
You can break everything i am.
Like I'm made of glass.
Like I'm made of paper

Image
Faza I -5kg

mój zbiór bzdur-> http://forum.dietaproteinowa.tv/viewtopic.php?f=19&t=8144
Awatar użytkownika
Skylark
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Postprzez karolcia24 » 14 Mar 2012, 20:43

Czy ktos skończył juz tą dietę?Ja skończyłam 20.02.2012 i jestem załamana, przybyło mi 3kg pomimo że stosuje się do zasad.8 miesięcy pójdzie na marne:(Pomóżcie
karolcia24
NOWY
NOWY

Postprzez 9nutka9 » 14 Mar 2012, 22:09

A co to znaczy skończyć?
Image
Ważyłam 86,7. Schudłam na dukanie do 57. Od 1 września z podkulonym ogonem wróciłam...
9nutka9
STARSZYZNA FORUMOWA
STARSZYZNA FORUMOWA

Postprzez NEMO » 29 Mar 2012, 12:18

dietę Dukana zaczęłam prawie dwa lata temu w czerwcu. Zdecydowałam się na dietę, bo robiła wtedy furorę :) Efekty miałam bardzo dobre, w ciągu 2,5 miesiąca schudłam 12 kg, rewelacja. Dieta sama w sobie mi odpowiadała, bo bardzo lubię mleczne rzeczy, oczywiście brak słodyczy to dla mnie był horror. Wagę utrzymałam ok roku, a potem niestety doszłam do wniosku, że przecież jestem szczupła, więc mogę na więcej sobie pozwolić. No i znowu muszę schudnąć.
Problem miałam poważny z powrotem do "normalnego" jedzenia. Póki jadłam białko, mój organizm był zadowolony, ale po wprowadzeniu bardziej normalnego jedzienia (faza IV) odmówił posłuszeństwa mój żołądek. Cokolwiek zjadłam innego niż Dukanowskie, kończyło się ostrym bólem żołądka i to nie tak mnie sobie pobolewał, to były koszmarne ataki. Uprzedzam od razu, że dietę stosowałam ściśle wg Dukana, bez oszustw. Pomogło mi na żołądek siemie lniane, bez niego nie moglam zjeść nawet zwykłego obiadu.
Dieta moim zdaniem dla wytrwałych jest mega skuteczna, ale... sama boję się do niej wrócić. Właśnie jestem na etapie decyzji. Dzisiaj jestem pierwszy dzień fazy I.
NEMO
NOWY
NOWY

Postprzez ewkastewka » 29 Mar 2012, 15:14

NEMO chyba tak bardzo Ci nie przeszkadzały te bóle skoro znowu wchodzisz w tą dietę, może warto spróbować czegoś innego?
Image

Nigdy nie zaczynaj tego, czego nie jesteś pewnien że skończysz.
Awatar użytkownika
ewkastewka
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez buka-duka » 29 Mar 2012, 15:35

dziwne te bóle NEMO :mhm:
a co takiego jadłaś innego niz dukanowe?
czy to były bóle po jakimś "śmieciowym" jedzeniu,które niewątpliwie mogły mieć miejsce, nawet u kogoś kto nie był na diecie, czy bolało cię po normalnym zwykłym domowym jedzeniu?
"cokolwiek inne niż dukanowe" to musiało być coś co miało tłuszcz i cukier, to może po prostu było tego za dużo?
jesli pamiętasz to podaj przykłady :)
Tak było w czerwcu 2012

Faza ataku 4.01-13.01= -2,5kg
Faza naprzemienna 5/5 14.01-...
1 cel osiągnięty-63kg ( utrata 17kg w ciągu 87dni)
Image

Tak jest od 03.12.2014
Image
Awatar użytkownika
buka-duka
STAŁY BYWALEC
STAŁY BYWALEC

Postprzez kasiunia25 » 14 Kwi 2012, 10:23

stosuje ta diete juz ponad miesiac, biore magnez i komplet witamin i czuje sie okej. waga spadła a teraz sie wacha, i to mnie wkurza,poza tym mysle ze warto jest na niej byc
kasiunia25
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez greeney » 25 Cze 2012, 19:50

Zaczęłam tę dietę bo miała być taka, w której mogę jeść dużo (niekoniecznie wyłącznie sałaty) i nie być głodna. Jako samotna matka dwójki małych dzieci nie mogę sobie pozwolić na to, żebym była od rana zmęczona albo zła z głodu. Niestety, jestem w fazie I i mimo, że jem tyle, że aż mnie boli rozpychany żołądek to wciąż odczuwam głód i zmęczenie. Nie wiem, czy aż tak mi zależy na tych paru centymetrach mniej, żeby tak się katować...
Image
Mój dziennik: http://forum.dietaproteinowa.tv/viewtopic.php?f=19&t=8578&p=858133#p858133
Awatar użytkownika
greeney
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Miejscowość: Wałbrzych

Postprzez olciaz89 » 26 Cze 2012, 11:44

Dieta Dukana to nie tylko zwykła dieta, ale zmiana żywienia na całe życie. Ktoś kto nie może się doczekać jej końca i marzy o powrocie do starego trybu i jedzenia niestety, ale z góry jest skazany na niepowodzenie... Moja znajoma stosowała tą dietę jakieś 8 lat temu po urodzeniu dwójki dzieci. Schudła prawie 40 kg i przeszła przez wszystkie fazy jak należy i do dnia dzisiejszego utrzymuje wagę, ale stosuje sie do zaleceć - czyli jeden dzień białkowy w tygodniu, pozwala sobie czasem na więcej słodyczy, pizze czy coś podobnego, ale wtedy przez kilka kolejnych dni nie popełnia żadnych grzeszków. Wszystko można, tylko to wymaga sporej cierpliwości. Ja sama stosuję dietę od 29 maja i schudłam 9,5 kg... ale nie tylko stosuję dietę, ale także ćwiczę, smaruje kremem ujędrniającym brzuch i uda, bo to nie filozofia schudnąć nawet 50 kg, ale mogą zostać brzydkie zwały skóry, a tego chyba chciałby uniknąć każdy z nas. W każdym razie trzymam kciuki za wszystkich, którzy są pewni czego chcą i podeszli do tej diety z pełną świadomością :) .
olciaz89
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Miejscowość: Wrocław

PoprzedniaNastępna

• Reklamy

Wróć do Opinie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklamy