Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

Uczelnie w Krakowie rankingi, opinie.

Wnioski, poglądy i opinie osób praktykujących dietę. Moderatorka: Skadi

Uczelnie w Krakowie rankingi, opinie.

Postprzez miro4454 » 06 Gru 2018, 13:54

Jest gdzieś w internecie jakiś ranking uczelni ogólno dostępny ? Moja córka się wybiera i właśnie szukam czegoś konkretnego..
miro4454
NOWY
NOWY

Reklamy

Re: Uczelnie w Krakowie rankingi, opinie.

Postprzez kruppssa » 07 Gru 2018, 10:54

Jeśli szukasz dla swojej kochanej córki pomocy to tylko i wyłącznie ten portal http://www.uczelnie.pl/miasto/krakow/opinie/ Wiarygodne opinie na temat uczelni od aktualnych lub byłych studentów znajdziesz na tym portalu.
kruppssa
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Postprzez barto776 » 07 Gru 2018, 11:01

Ciekawy portal z niezłym zestawieniem uczelni. Muszę też swojemu synowi podesłać, za rok jakieś studia trzeba zacząć ! :beczy:
barto776
BYWALEC
BYWALEC

Postprzez Agnieszka25.04 » 20 Sty 2019, 14:41

Jeśli chcesz posłać córkę na studia to wybierz taką uczelnię, po której pracodawcy chętnie ją przyjmą. Nie wiem na jaki kierunek twoja pociecha chce się wybrać ale jeśli w Krakowie to logicznym rozwiązaniem jest Politechnika Krakowska. Sama ją skończyłam. Jest to uczelnia z tradycjami i długą historią. Nie podam, ci wyszukiwarki, bo żadnej sensownej nie znam ale podam opinię moją własną i moich znajomych również. Jak skończyć studia, to takie by można było z nich skorzystać w przyszłości. Nie wiem jeszcze jaki kierunek chce wybrać twoja córka, ale Politechnika Krakowska ma ogromny wybór w ofercie. Kierunków jest tu tyle, ze spokojnie coś dla siebie dobierze. Warto jeszcze wspomnieć, że uczelnia od lat utrzymuje wysoki poziom nauczania, więc córka musi psychicznie nastawić się na dużo nauki. Pocieszeniem niech będzie fakt, że studenci osiągają niesamowite wyniki również w konkursach zagranicznych. Co zaś tyczy się innych krajów, to można ruszyć na wymianę studencką i studiować w innym kraju.
Agnieszka25.04
NOWY
NOWY

Postprzez Jakub64 » 31 Sty 2019, 11:43

Takich rankingów jest pełno. Wystarczy sobie chwile poszukać.
____
http://gpkskarszewy.pl/dobrze-wystroic-kuchnie/
Jakub64
NOWY
NOWY

• Reklamy

Wróć do Opinie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklamy