Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej


  • Reklamy

efekt jojo podczas supelemtacji

Wnioski, poglądy i opinie osób praktykujących dietę. Moderatorka: Skadi

efekt jojo podczas supelemtacji

Postprzez bertaa » 16 Maj 2016, 22:58

Czy zauważyłyście efekt jojo po stosowaniu suplementacji? Jak wyglądało ostawienie suplementu? Czy zauważyłyście zmiany w swoim samopoczuciu? Boję się, że kilogramy wrócą, gdy odstawię suplement. Nie znalazłam podobnego wątku, więc chętnie was posłucham w tym temacie. Ja biorę spalacz tłuszczu Trizer i zastanawiam się nad tym, że jeszcze ze dwa opakowania i będę zadowolona w efektów, więc nie będę go potrzebowała.
bertaa
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY
 
Posty: 32
Rejestracja: 13 Kwi 2016, 14:10

Reklamy

Re: efekt jojo podczas supelemtacji

Postprzez pINESKA » 18 Maj 2016, 10:46

Ponowne przybranie na wadze, pogłębiający się cellulit czy nieestetyczne rozstępy to nie jedyny problem związany z efektem jojo. Ciągłe, gwałtowne tracenie masy ciała i równie szybkie jej odzyskiwanie nie służy naszemu organizmowi. Aby się tego ustrzec należy trzymać zbilansowaną dietę. Najlepiej jak jest ułożona przez specjalistów. Dieta od Trizera nie jest monotonna i ma rozpisaną całą wartość energetyczną. Dieta taka powinna umożliwić powolne chudnięcie i wyuczenie zdrowych nawyków żywieniowych.
pINESKA
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY
 
Posty: 33
Rejestracja: 13 Kwi 2016, 13:58

Re: efekt jojo podczas supelemtacji

Postprzez bertaa » 18 Maj 2016, 10:54

Ważne by po zakończeniu stosowania diety odchudzającej nie wracać do dawnych przyzwyczajeń kulinarnych. To one były odpowiedzialne za nadmierne kilogramy i w związku z tym nie powinniśmy do nich wracać. Tylko poprzez trwałe zmiany swoich nawyków żywieniowych jesteśmy w stanie utrzymać ciężko wypracowaną formę. Jeszcze nie mogę się wypowiedzieć, co do jojo po suplementacji, bo nadal stosuję Trizer, ale myślę, że jeśli uda mi się wytrzymać ze zdrowymi nawykami to uda mi się utrzymać wagę.
bertaa
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY
 
Posty: 32
Rejestracja: 13 Kwi 2016, 14:10

Re: efekt jojo podczas supelemtacji

Postprzez marika246 » 24 Maj 2016, 18:11

Są trzy główne powody, dla których pojawia się efekt jojo. Po pierwsze przyczyną jest szybki powrót do starych nawyków żywieniowych, zaraz po zakończeniu diety. Druga kwestia dotyczy niewłaściwego, zbyt szybkiego odchudzania się np. przy pomocy głodówek. Natomiast trzeci i bardzo ważny powód dotyczy odchudzania się jedynie za pomocą diety, bez aktywności fizycznej. Jeśli odstawisz suplement Trizer, ale nadal będziesz odżywiała się z głową i nie będziesz opychała się słodyczami przez cały dzień siedząc na kanapie to jojo się nie pojawi.
marika246
OBSERWATOR
OBSERWATOR
 
Posty: 59
Rejestracja: 15 Mar 2016, 13:59

Re: efekt jojo podczas supelemtacji

Postprzez martaXYZ » 24 Maj 2016, 18:17

Wszystkie przypadki, jakie kojarzę, w których pojawił się efekt jojo były związane z powrotem do starych nawyków. Dieta powinna wejść nam w krew i powinniśmy jeść zdrowe posiłki każdego dnia przez całe życie, bo wpływa to na stan naszego zdrowia. Jeśli przestaniemy brać owy Trizer, ale zachowamy umiar w jedzeniu i nie zaprzestaniemy aktywności fizycznej to wszystko powinno być dobrze. Nie powinniśmy się martwić na zapas efektem jojo.
martaXYZ
OBSERWATOR
OBSERWATOR
 
Posty: 63
Rejestracja: 15 Mar 2016, 14:00

Re: efekt jojo podczas supelemtacji

Postprzez miro444 » 09 Sie 2018, 16:18

Moja kuzynka miała ostatnio właśnie taki efekt jojo.

____________________________________________
developer lublin
miro444
NOWY
NOWY
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 Sie 2018, 16:15



  • Reklamy

Wróć do Opinie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

  • Reklamy