Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

Kominek czy ogrzewanie centralne?

Zaprzyjaźnione strony i fora, o których warto wiedzieć.Moderator: max

Kominek czy ogrzewanie centralne?

Postprzez calerek » 21 Wrz 2015, 10:43

Zastanawiasz się czy kominki olsztyn to dobre rozwiązanie? Czy może lepiej podłączyć się do miejskiego ogrzewania? Zdecydowanie lepszych rozwiązaniem jest biokominek firmy DOVRE!
calerek
NOWY
NOWY

Reklamy

Re: Kominek czy ogrzewanie centralne?

Postprzez relino » 21 Wrz 2015, 13:02

Jeżeli już miałbym coś brać z Dovre to tylko kominki norweskie DOVRE
, znajomi ma kominek tego producenta i jak narazie jest bardzo zadowolony z efektu.
relino
NOWY
NOWY

Postprzez Zajęta » 10 Sie 2016, 22:48

Niektórzy nie bez powodu preferują ogrzewanie kominkiem, ponieważ ma ono swój urok. Fajnie mieć przyozdobiony salon taką konstrukcją, która w dodatku może mieć nie tylko funkcję ozdobną :) Dodatkową zachętą jest to, że ceny kominków w ostatnim czasie wyraźnie spadły.
Zajęta
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez Rita11 » 18 Lis 2017, 12:33

Ja również stawiam na ogrzewanie kominkiem. Dla mnie najlepszy jest kominek elektryczny https://www.artbud.pl/pl/c/Kominki-elek ... udowa/5433 Łatwy w użytkowaniu. Trwały i na lata.
Rita11
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez julitta » 05 Gru 2018, 08:50

U nas w domu jest ogrzewanie centralne. Gdzieś czytałam że kominki są niebezpieczne i lubią wybuchnąć. Poza tym mamy małe dziecko. Przy centralnym nie muszę chodzić i sprawdzać czy coś nie wygasło oraz nie muszę cały czas monitorować tego co robi dziecko, czy aby się zaraz nie poparzy. Dla mnie centralne jest o niebo wygodniejsze. Poza tym serwis kotłowni wychodzi dużo taniej niż wkład do kominka.
julitta
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez Broq » 05 Sty 2019, 05:17

Jeśli chodzi o rodzaj ogrzewania to moim zdaniem każdy musi wybrać sam takie jakie mu odpowiada. Co do kominków to polecam skonsultować się z tą firmą http://www.unico-kominki.com/wklady-kom ... nwekcyjne/ . Mają oni spore doświadczenie w tej kwestii i na pewno z chęcią coś wam doradzą!
Broq
BYWALEC
BYWALEC

• Reklamy

Wróć do Zaprzyjaźnione strony i fora

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklamy