Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

zgrzeszyłam

Pytania, odpowiedzi oraz porady związane z Dieta Dukana, ale nie dotyczące produktów spożywczych oraz stosowania diety. Moderatorka: Skadi

zgrzeszyłam

Postprzez duska » 09 Maj 2010, 20:11

Byłam na weselu i miałam dzień proteinowo warzywny więc nie było problemu jakdłam mięso i warzywa ale chyba trochę węglowodanów się gdzieś ukryło bo rano trochę wody złapał mój organizm. Pytanie, czy w związku z tym powinnam jakoś dodatkowo przedłużyć dzień proteinowy na dwa lub trzy dni. Jestem teraz w fazie II 1/1.
Z góry dziękuję za odpowiedz
Awatar użytkownika
duska
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Miejscowość: Warszawa

Reklamy

Re: ukryte węglowodany

Postprzez ania » 09 Maj 2010, 20:46

Ja bym nie ingerowała w rytm, który sobie wyznaczyłaś co do cyklu fazy naprzemiennej, te ukryte węglowodany wcale nie muszą być węglowodanami ;) U nas BAB, niestety etap cyklu też ma duże znaczenie i wahania wagi mogą być z tym mocno powiązane (organizm wtedy różnie wodę zatrzymuje). Także na Twoim miejscu trzymałabym się wyznaczonego rytmu nie mieszając z dodatkowymi dniami proteinówki.
Awatar użytkownika
ania
MODERATOR
MODERATOR

Czy wszystko poszlo na marne??

Postprzez aanka » 20 Maj 2010, 20:07

I faza, dzień IV

Waga spadła o 1 kg i z powrotem mam swoje 60.3, ciasne spodnie luźniejsze

ALE ALE - po godz. 11.00 wyłom z diety. Wpieprzyłam bułkę z kurczakiem bo myślałam, ze z głodu padnę, a 12 godz. na uczelni i przestrzeganie Dukana to ponad moje siły było :/

Nie wiem, czy tym zniweczylam wszystkiego i czy jutro mogę przejść programowo do II fazy??
aanka
NOWY
NOWY

Re: Czy wszystko poszlo na marne??

Postprzez anka0979 » 20 Maj 2010, 20:35

Aniu , myślę sobie że nie ma co panikować , każdemu może zdarzyć się moment słabości :cry: ale myślę abyś dalej kontynuowała dietę , myślę że powinno być wszystko oki , jeden dzień na pewno nie wpłynie na całokształt diety :D , Trzymaj się i głowa do góry , Pozdrawiam.
http://straznik.dieta.pl/]Image[/url]
anka0979
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Miejscowość: Bytom

Postprzez bomba » 20 Maj 2010, 20:53

może dziwnie to zabżmi ale postępując w ten sposob z organizmu robi się wariata. Organizm zaczyna głupiec i nie wie co ma robic. Wczoraj miał głodowkę dzis dostał bułe no to buła została zatrzymana w formie tłuszczu. W ten sposob organizm się obronił przed następną głodoką.
Jesli ten typ diety nie pozwala ci się skupic przerwij ją. I w wakacje rozpocznij od początku.
Napewno nie będzie to ostatni raz z tą bułą.
Walka z HASHIMOTO ( tarczyca ), hiperinsulinizmem , nietolerancją glukozy i powolnym spadkiem wagi.
bomba
STARSZYZNA FORUMOWA
STARSZYZNA FORUMOWA

Miejscowość: okolice stolicy

Postprzez alleha » 21 Maj 2010, 02:23

oj bomba, brak ci wiary w dziewczyne :roll:
pewnie ze ostatni raz z ta bula :twisted:
ale fakt, jak ci sie to jeszcze zdarzy to chyba nie ma sensu ... poszukaj innej diety, moze bedzie dla ciebie wygodniejsza :)
Image
FI (23-27/02) -3.1kg
FII 3/3
maly cel: 69,9kg do 12 czerwca - przeprowadzka do paryza :D
Awatar użytkownika
alleha
STARSZYZNA FORUMOWA
STARSZYZNA FORUMOWA

Miejscowość: birmingham, uk

Postprzez katyah » 21 Maj 2010, 07:33

Dieta ma to do siebie, ze trzeba zawsze przynajmniej dzien wczesniej pomyslec co sie bedzie jadlo nastepnego dnia gdy sie studiuje lub pracuje. Zawsze wieczorem przygotowuje sobie jedzenie na nastepny dzien do pracy, inaczej rano nie zdazylabym wszystkiego zrobic i pewnie jadlabym co popadnie a dzieki temu jem dozwolone produkty i nie musze glodowac. A poza tym prawie kazdemu zdazaja sie male czy wieksze grzeszki, wiec jesli ci ogolnie dieta odpowiada to odchudzaj sie dalej. Powodzenia :)
Image

"Bądź ze mną w noc i w dzień
Bądź kiedy śnieg i kiedy deszcz
Bądź ze mną też"
katyah
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez bomba » 21 Maj 2010, 08:53

Może i jestem okropna, przepraszam, ale niestety. Jeśli ta dieta nie pozwala jej na normalne funkcjonowanie, studiowanie, niech przerwie.
Nie można nikogo głaskać po główce za to że zrobił źle. Bądźcie przygotowani na to że ja nie będę pochwalać za złamanie zasad.
A wiecie dlaczego? bo skoro raz mi się udało i wszyscy przymknęli na to oko to przymkną i następny raz. A nie o to przecież chodzi.
Walka z HASHIMOTO ( tarczyca ), hiperinsulinizmem , nietolerancją glukozy i powolnym spadkiem wagi.
bomba
STARSZYZNA FORUMOWA
STARSZYZNA FORUMOWA

Miejscowość: okolice stolicy

Postprzez alleha » 21 Maj 2010, 11:54

w sumie racja :roll:
jak mi sie nie daj boze zdarzy jakis grzech kulinarny to wiesz, od razu sie przyznaje wam i bomba - juz wiesz co ze mna zrobic :D
Image
FI (23-27/02) -3.1kg
FII 3/3
maly cel: 69,9kg do 12 czerwca - przeprowadzka do paryza :D
Awatar użytkownika
alleha
STARSZYZNA FORUMOWA
STARSZYZNA FORUMOWA

Miejscowość: birmingham, uk

Postprzez stokrotka » 21 Maj 2010, 12:28

co do grzeszkow, to ja dzisiaj jestem 5 dzien na uderzeniowej, a wieczorem wizyta tesciowej i postanowilam z tej okazji zrobic sernik- oczywiscie dla gosci, nie dla siebi :) no i tak calkowicie z przyzwyczajenia, podczas wrzucania masy serowej do blaszki, oblizalam lyzke :P ale mysle, ze nie jest to jakies straszne wykroczenie- prosze o wybaczenie :P
Image
Awatar użytkownika
stokrotka
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Następna

• Reklamy

Wróć do Porady - nietypowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklamy