Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

Bank

Pytania, odpowiedzi oraz porady związane z Dieta Dukana, ale nie dotyczące produktów spożywczych oraz stosowania diety. Moderatorka: Skadi

Bank

Postprzez belta » 29 Paź 2019, 18:26

No witam wszystkich, muszę założyć konto i nie wiem który bank wybrać Nest bank czy mbank. znajoma poleciła mi stronę do porównania każdego z nich. Serwis ten pomógł mi i to bardzo, ale jeszcze chcę zapytać was który bank polecacie. A to link do tej stronki jak by ktoś miał ten sam problem co ja  http://bankowe-konta.info/
https://konopmed.pl/
belta
BYWALEC
BYWALEC

Reklamy

Re: Bank

Postprzez kokalka » 22 Lis 2019, 16:11

O tym i o innych tematach znajdziecie informacje tutaj: http://www.styliamoda.pl
kokalka
ZADOMOWIONY
ZADOMOWIONY

Postprzez otsu » 01 Lut 2020, 16:55

Nest Bank nie jest zły, jednak mBank i ING mają lepiej dopracowaną ofertę. 8-)

Rynek bankowy w Polsce zmienił się dość mocno. Choć nie każdy lubi pisać na swój temat monologi, to jestem chyba wyjątkiem. Takim w pozytywnym tego słowa znaczeniu moim zdaniem. Postanowiłem wiec, że opis będzie bardziej ciekawy i kompletny. Konto w ING banku śląskim założyłem przez Internet kurierem w połowie czerwca i jestem z niego raczej zadowolony. Ale do czasu aż nagle wymarzony rachunek stał się dodatkowym. Wcześniej było to moje podstawowe konto, z którego realizowałem większość operacji, takich jak darmowe przelewy internetowe. Otóż 2 sierpnia tego roku został do mnie wysłany do przelew, który dotarł później niż zwykle.

Zresztą już po raz drugi – zwykła prozaiczna sprawa i nie było z tego tytułu żadnych opłat. Podsumowując to była wina banku nadawcy a nie mojego. Gdy po dniu nadal nie było uznania na koncie napisałem reklamację i przelew jednak sam dotarł. Wiem, że konto założenie ing internet jest teraz nieco bardziej skomplikowane. Opinie wśród klientów różnych instytucji finansowych o koncie ma wiarygodnie pozytywne więc recenzje znalezione na forach wydają się być prawdziwe. Jednak był to mój błąd przez przeoczenie, to jednak bank odpisał. Jednak to ja nawaliłem, bo nie sprawdziłem, że dokonałem potem płatności na pięćdziesiąt złotych kartą zbliżeniowo. No i co miałem z tym robić ? Zresztą kiedy zakładałem rachunek w ING to były tylko przejściowe problemy z realizacją transakcji płatniczych. Teraz mi jest jednak głupio. Jednak człowiek mądrzeje wraz doświadczeniem. Znajomi mają przecież ten ror i to oni mi doradzili taki wybór. Ze względu na bezpłatną obsługę jestem nadal zadowolony. :)
otsu
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez Zenobia » 26 Lut 2020, 12:55

Ja nigdy na pewno nie kierowałam się w wyborze konta osobistego czy firmowego tym czy bank ma dal mnie jakieś gratisy. Zdecydowanie najważniejszą kwestią było to, czy dany bank jest uwzględniony w płatnościach online Cashbill.pl z których ja korzystam praktycznie codziennie. W takim wypadku wiem, że mogę mieć konto w takim banku.
Zenobia
STAŁY BYWALEC
STAŁY BYWALEC

Postprzez Szumi33 » 30 Maj 2020, 23:15

Nest Bank chyba wypada teraz najlepiej, ale warto jeszcze sprawdzić porównywarki.
Szumi33
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez KarinaM » 22 Lip 2020, 20:42

Akurat to warto dobrze przemyśleć. Nie ma co ukrywać, że wybierając bank, warto kierować się tym, jakie uzyskacie z tego korzyści. Na pewno warto zajrzeć do https://www.bankier.pl/smart/konta-bankowe i tam poszukać informacji na temat tego, jakie konto będzie odpowiednie w Waszym przypadku. Pomyślcie nad tym!
KarinaM
BYWALEC
BYWALEC

• Reklamy

Wróć do Porady - nietypowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklamy