Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

THC a dieta

Pytania, odpowiedzi oraz porady związane z Dieta Dukana, ale nie dotyczące produktów spożywczych oraz stosowania diety. Moderatorka: Skadi

THC a dieta

Postprzez dziewczzyna85 » 09 Mar 2020, 13:47

Cześć,

zakładam, że łączenie THC i ścisłej diety to taki średni pomysł z wiadomych przyczyn :)
Zastanawia mnie jednak jak to jest, że jak już zdarzy mi się zapalić, robię się głodny i wszamię całą dużą pizze bez chwili zastanowienia, a po 15min jeszcze poprawie 2 tostami to
na następny dzień jak rano wstaję jestem nadal głodny. Uprzedzając, nie jestem grubasem i na trzeźwo to po 3/4 pizzy byłbym obżarty i pewnie nie byłbym jakoś specjalnie głodny na następny dzień, a tutaj jest na odwór. Czemu tak się dzieję?

I chciałem się zapytać, bo jako osoba, której się zdarza zapalić i się z tym nie kryje. Jak palenie takiego suszu CBD https://www.flowrolls-wholesale.com/susz-cbd, gdzie stężenie THC jest małe i po tym nie ma takiej bomby może wpłynąć na dietę?
Też będę takim wiecznie głodnym łakomczuchem? Chciałem odpuścić sobie trawkę jakby nie mówić mało znanego pochodzenia na rzecz właśnie takiego suszu CBD i waporyzatora, ale właśnie przechodzę na dietę i myślę czy jedno z drugim nie będzie się gryźć? :D
Ostatnio edytowany przez dziewczzyna85, 08 Kwi 2020, 12:55, edytowano w sumie 1 raz
dziewczzyna85
NOWY
NOWY

Reklamy

Re: THC a dieta

Postprzez miroslaw222232 » 12 Mar 2020, 11:07

Dieta dla wielu osób jest bardzo ważna.Czasami nawet najważniejsza.

NOWY

Re: THC a dieta

Postprzez Zenobia » 19 Maj 2020, 19:15

Ja niestety akurat w tych kwestiach nie jestem specjalistką więc nawet nie będę się wypowiadała. Za to mogę s śmiało się pochwalić, ze niedawno w sklepie https://cy-buch.pl/ kupiłam sobie bardzo fajną shishę i jestem z niej zadowolona. Tym bardziej, że sam kształt jest świetny to jeszcze jest ona bardzo poręczna.
Zenobia
BYWALEC
BYWALEC

• Reklamy

Wróć do Porady - nietypowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

• Reklamy