Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

brak efektów

Pytania, odpowiedzi oraz porady związane z Dieta Dukana, ale nie dotyczące produktów spożywczych oraz stosowania diety. Moderatorka: Skadi

Re: brak efektów

Postprzez myscoriouse » 01 Kwi 2015, 17:43

u mnie niestety nie podzialalo za pierwszym razem, ale wzielam sie w garsc i probuje AGAIN. wystarcza checi kochani
myscoriouse
NOWY
NOWY

Reklamy

Postprzez marry_me » 02 Kwi 2015, 09:13

Dasz radę! Trzymam za Ciebie kciuki:)
Pisz jak Ci idzie, wtedy jest łatwiej.

Image
Image

Nowy start 24.02.2015
Awatar użytkownika
marry_me
STAŁY BYWALEC
STAŁY BYWALEC

Postprzez Wiesiek Mróz » 22 Sie 2015, 09:30

wytrwalości w dążeniu do celu, a efekty przyjda same ;)
Wiesiek Mróz
STAŁY BYWALEC
STAŁY BYWALEC

Miejscowość: Warszawa

Postprzez CienkiMiki » 27 Lis 2015, 08:37

Bardzo dobre efekty w odchudzaniu uzyskasz po przez motywację. Motywacja może płynąć np. od kolegów w pracy albo rodziny. Polecam Ci różne imprezy integracyjne, na których poznasz ciekawe osoby z Twojej firmy o których istnieniu nawet nie wiedziałaś :)
CienkiMiki
NOWY
NOWY

Postprzez AchTaTulka0108 » 22 Sty 2016, 23:07

Heej, dopisalam sie do forum, zebyscie mi pomogly i dodaly wytrwalosci... Dziewczyny, kompletnie nie mam pojecia co sie dzieje... pierwszy raz na Dudku bylam pol roku temu, przed slubem. W ok 2 miesiace spadlam z 61 na 55 kg, bo tyle chcialam, czulam sie fantastycznie. Pozniej wiadomo, przeprowadzka, tesciowa: "zjedz pierozka, zjedz ciasteczko", olalam protalowe czwartki i prosze.... dzis znowu waze 60 kg :( :( Zaczelam Dukanka 11 stycznia. I faze zrobilam przez 5 dni. I pierwszy szok. -1 kg... :shock: :shock: :shock: Dostalam okres, zwalilam sprawe, ze to przez to, bo woda sie zatrzymala i takie tam ... II faza 1/1.... Pije wode jak smok, 2-3 l dziennie, jem same bialeczko, twarog 0 % w malych ilosciach, grzecznie wpierdzielam otreby, smaze jajecznice bez grama tluszczu, walcze z tesciowa ze nie moge jesc tego czy tamtego, same rybki i filet z kurczaka.... II faza trwa juz w sumie 7 dni a waga... NIC!! :beczy: od 11 stycznia do dnia dzisiejszego waga ani drgnela... czyli w 2 tyg -1 kg i ani grama mniej! :( Naprawde nie wiem co moglabym zrobic zle, czytalam ksiazke 2 razy, wszystko robie jak nalezy... I zero efektow... Robilam jakis test po angielsku, wyszlo mi ze moja idealna waga to 56 i ze juz ja powinnam miec, wiec co sie dzieje?? Naprawde jestem juz na maksa zniechecona... Dzisiaj zaczelam znowu od poczatku uderzeniowka, tym razem mega restrykcyjna, bo nawet nie pije jogurtu naturalnego 0 %...
AchTaTulka0108
NOWY
NOWY

Postprzez Alicja20 » 23 Sty 2016, 18:56

Kochana z tego co czytałam w innych wątkach, to podejście drugi raz do tej diety jest ciężkie i sporo czeka się na efekt starań, nie załamuj się..!!
Podejdź do tego spokojnie, nie myśl o tym że nic się z wagą nie dzieje może odpuść kilka dni na ważenie się bo stres w niczym nie pomoże :P
Pozdrawiam :)
Image
Alicja20
NOWY
NOWY

Postprzez skoczek » 05 Kwi 2016, 21:26

W takim przypadku przede wszystkim powinnaś wyregulować swój organizm. Dopiero później powinnaś wziąć się za odchudzanie, ale takie z głową. Radziłabym wizytę u dietetyka. Dieta ułożona przez specjalistów spełni Twoje oczekiwania lepiej niż jakakolwiek uniwersalna dieta dla każdego. Czasem można trafić na jakąś promocję związaną z rozpisaniem diety. Teraz na przykład przy zakupie spalacza tłuszczu http://www.trizer.pl można dostać miesięczną dietę. Mając ułożony jadłospis o wiele łatwiej trzymać się diety. Na Twoim miejscu byłabym pod okiem specjalisty. Bardzo niepokoi mnie Twój brak okresu. Rozumiem, że jest to wygodniejsze, ale przecież każda kobieta powinna mieć miesiączkę. Symbolizuję ona prawidłowo funkcjonujący organizm.
skoczek
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Postprzez karste » 05 Sty 2018, 17:58

xxxxx
karste
NOWY
NOWY

Postprzez smoczek » 24 Gru 2018, 13:47

może to nietypowe ale jeśli nie widzisz jakiś piorunujących efektów to poczytaj sobie tutaj https://opiniotworczy.pl/jak-schudnac-r ... liminazer/ moze Ci pomogą te rady :)
smoczek
NOWY
NOWY

Postprzez fugazi » 08 Sty 2019, 15:18

ortodonta Wilanów
skoczek napisał(a):W takim przypadku przede wszystkim powinnaś wyregulować swój organizm. Dopiero później powinnaś wziąć się za odchudzanie, ale takie z głową. Radziłabym wizytę u dietetyka. Dieta ułożona przez specjalistów spełni Twoje oczekiwania lepiej niż jakakolwiek uniwersalna dieta dla każdego. Czasem można trafić na jakąś promocję związaną z rozpisaniem diety. Teraz na przykład przy zakupie spalacza można dostać miesięczną dietę. Mając ułożony jadłospis o wiele łatwiej trzymać się diety. Na Twoim miejscu byłabym pod okiem specjalisty. Bardzo niepokoi mnie Twój brak okresu. Rozumiem, że jest to wygodniejsze, ale przecież każda kobieta powinna mieć miesiączkę. Symbolizuję ona prawidłowo funkcjonujący organizm.

Właśnie zastanawiam się czy to aby na pewno działa? Jak sądzicie?
fugazi
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Poprzednia

• Reklamy

Wróć do Porady - nietypowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

• Reklamy