Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

jak zacząć

Pytania, odpowiedzi oraz porady związane ze stosowaniem diety proteinowej (etapy, rytm, zasady itd.). Moderatorka: Skadi

jak zacząć

Postprzez Myszka3171 » 24 Gru 2014, 12:52

Witam was wszystkich szukam porady jak zacząć odchudzać się z tą właśnie dietą, dużo piszą w necie na jej temat ale wolałabym informacji od osób które już ją stosowały bądź stosują. Napomnę po krótce że chciałą bym zrzucić gdzieś około 10 kg. Proszę o waszą pomoc
Myszka3171
NOWY
NOWY

Reklamy

Re: jak zacząć

Postprzez MP3-ka » 27 Gru 2014, 22:55

Witam.
Dieta dukana jak większość nie jest trudna, nie wymaga wielu wyrzeczeń. Po prostu trzeba się wziasc w garść i oprzeć się pokusom. Na początek musisz się zaopatrzyć w produkty białkowe, mięsa ryby, serki, jogurty (ogólnie nabial). Na pewno na początku będzie "dziwnie". Jak ktos na godzien używa cukru, je produkty maczne, to będzie dla niego pewne wyrzeczenie. Ale jak schudniemy to w fazie 3 można juz maki używać (i innych produktów skrobiowych).
Najlepiej sobie zaplanować dzien wcześniej nasze menu, ewentualnie upiec kurczaka, zrobić sernik.
Na tym forum jest bardzo dużo przepisie.
Od pewnego czasu malo osob tu zagląda, pewnie dlatrego ze jest coraz więcej diet..
Ale ja polecam ta diete! Zresztą zobacz w foto galerii jakie są wyniki tej diety :)
http://straznik.dieta.pl/]Image[/url]

zapraszam do mojej kawiarni, w której piekę ciasta :)
https://www.facebook.com/ParanaWieliczka
Awatar użytkownika
MP3-ka
STARSZYZNA FORUMOWA
STARSZYZNA FORUMOWA

Postprzez monisiaS5 » 11 Sty 2015, 20:00

Mam pytanko, czy tutaj są jakieś fotki. Napisalam zobacz w galerie ja nie moge znależć takiego wątku.
monisiaS5
NOWY
NOWY

Postprzez Myszka3171 » 15 Sty 2015, 12:05

monisiaS5 napisał(a):Mam pytanko, czy tutaj są jakieś fotki. Napisalam zobacz w galerie ja nie moge znależć takiego wątku.

Hej monisiaS5 musisz wejść na stronę główną i szukać postu Galeria Mega Rezultatów Diety na to wchodzisz i ludzie dają tam linki do swoich zdjęć . :D
Myszka3171
NOWY
NOWY

Postprzez MP3-ka » 15 Sty 2015, 14:34

W dukanowy fotoalbum trzeba wejsc. Mega rezultaty to coś innego .. I stare foty :P
http://straznik.dieta.pl/]Image[/url]

zapraszam do mojej kawiarni, w której piekę ciasta :)
https://www.facebook.com/ParanaWieliczka
Awatar użytkownika
MP3-ka
STARSZYZNA FORUMOWA
STARSZYZNA FORUMOWA

Postprzez moniczkaa » 27 Cze 2015, 12:14

Ja już od kilku miesięcy regularnie ćwiczę, ale jakiś dużych efektów nie widzę:( nie wiem czy wspomaganie się suplementami pomaga?

metody na szybkie odchudzanie
moniczkaa
NOWY
NOWY

Postprzez reginka28 » 04 Lip 2015, 14:01

Bardzo dziękuje za cenne porady. Wiele się tutaj dowiedziałam.
reginka28
NOWY
NOWY

Postprzez skoczek » 06 Kwi 2016, 14:39

moniczkaa napisał(a):Ja już od kilku miesięcy regularnie ćwiczę, ale jakiś dużych efektów nie widzę:( nie wiem czy wspomaganie się suplementami pomaga?

metody na szybkie odchudzanie

Jestem ciekawa czy mimo ćwiczeń trzymałaś dietę? Moim zdaniem dobrze dobrana suplementacja przyniesie pozytywne skutki. U mnie zaczęło się od stosowania suplementów na cienkie i rzadkie włosy. Po kilku miesiącach odżywiania ich suplementami zauważyłam znaczną poprawę. W ostatnim czasie zaczęłam brać www.trizer.pl, który przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Także widzę pozytywne efekty, bo ciągu ostatniego miesiąca ubyło mi dwa kilogramy. Patrząc po swoich doświadczeniach z suplementami stwierdzam, że one działają pod warunkiem, ze stosuje się je zgodnie z przeznaczeniem i zgodnie z zapotrzebowaniem.
skoczek
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Postprzez zales » 03 Lip 2016, 11:48

zales
NOWY
NOWY

Postprzez stefan412 » 28 Kwi 2017, 09:20

początek zawsze jest trudny

NOWY

• Reklamy

Wróć do Porady - stosowanie diety proteinowej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklamy