Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

Nie chudnę...waga wzrosła-wspierajmy się

Pytania, odpowiedzi oraz porady związane ze stosowaniem diety proteinowej (etapy, rytm, zasady itd.). Moderatorka: Skadi

Re: Nie chudnę...waga wzrosła-wspierajmy się

Postprzez evelkah_ » 21 Sie 2013, 16:44

Cześć cześć :) Schudlam 42 kilogramy zostało mi 2 kilogramy do celu ale waga stoi uparcie, czesto wzrasta. Do wagi z testu Dukana zostało mi okolo 1,5 kilograma. Czy mam dalej dalej ciagnac II faze czy przejsc spokojnie na trzecią? Chciałabym zasięgnąć waszej opinii, dzieki! :bezradny: :buziak:
evelkah_
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Reklamy

Postprzez evelkah_ » 21 Sie 2013, 16:46

Dodam jeszcze, ze diete prowadze od początku stycznia, 42 kilogramy schudlam przez 8 miesiecy do początku sierpnia i ani rusz dalej. A jestem u celu wiec mam trochę dylemat co dalej z tym fantem.
Prowadzę rytm 5/5 niezmiennie od początku.
evelkah_
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez Skadi » 22 Sie 2013, 07:46

Przede wszystkim gratuluję wyniku ;) Radziłabym zacząć utrwalać- test dukana nieomylny nie jest. Na 3 fazie też można jeszcze schudnąć,a 8 miesięcy restrykcyjnej diety to bardzo długo- nie przeciągaj struny ;)
pierwsze podejście do Dukana X.2010-III.2011 - 92kg--> 72 kg
drugie podejście II-IV.2013 80kg-->72kg

eksperymentuję z paleo
Dzienniczek http://forum.dietaproteinowa.tv/viewtopic.php?f=19&t=9209
Tysiąc razy mówiłam ludziom, że jestem miła. Krzyczałam, groziłam, biłam. Bez skutku, nikt nie wierzy :(
Awatar użytkownika
Skadi
MODERATOR
MODERATOR

Postprzez evelkah_ » 22 Sie 2013, 08:42

Dzieki za odpowiedź! :) z duzym strachem patrzę na tą trójkę- pewnie jak wiele z was. Obawiam sie w glebi serca że waga mi wzrośnie nieco mimo trzymania sie zaleceń. :boi:
evelkah_
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez wilson » 22 Sie 2013, 20:07

Witaj gratuluje wspanialego wyniku, nie obawiaj sie trojki ja na niej jeszcze schudlam i super waga sie trzyma
[url=http://straznik.dieta.pl/]Image
Awatar użytkownika
wilson
MANIAK FORUMOWY
MANIAK FORUMOWY

Postprzez bulinka_1969 » 26 Sie 2013, 14:22

Ja też zauważyłam,że dużo osób chudnie jeszcze na III fazie.Evelkah jestem pod wrażeniem.Ja też od początku stycznia jestem i zobacz mój wynik.Jak Twoja dieta była bardzo restrykcyjna,to proponowałabym na początek zrobić dwa dni proteinowe:jeden po każdej uczcie.Sporo osób tak robi.Też mam taki zamiar. :twisted:
http://straznik.dieta.pl/]Image

Cel do końca marca - 15 kg.Uda się?
bulinka_1969
STARSZYZNA FORUMOWA
STARSZYZNA FORUMOWA

Postprzez evelkah_ » 26 Sie 2013, 14:37

Nie musiałam się dłużej martwić- bo olałam sprawę stawania na wagę i grzecznie dalej prowadzilam dietę i co? Doszłam do celu. Mam równo 75 kilogramów wagi- a wiec 43 kilogramy na minusie. To wynik dziś z rana, ale dziś nie szczedzilam sobie stawania na wagę bo nie moglam uwierzyć że wreszcie i nareszcie DOSZLAM DO UPRAGNIONEGO CELU. JUHU! :otak:
Dziekuje za gratulacje i rady Moi Mili :)
Kurczaki, a wiec czas przejsc na fazę III. No to czytam czytam czytam dziś aby mieć wyznaczony plan. Książkę do konca fazy drugiej znam praktycznie na pamiec, ale czesc z fazy III.. no coz, myslalam ze tego nie doczekam:D
Dwie uczty w tygodniu- czyli dwa POSIŁKI odswietne- co pierwsze? Co drugie? Rany, mam zjesc co zechce?:) Jeden dzień proteinowy- czy dwa? :mrgreen: Dwa skrobiowe posiłki pomijajac dwa odswietne- a wiec np. makarony- ale takie pełnoziarniste tak? Owoca mogę zjesć jednego dziennie? :-) :cwaniak: doczytalam gdzies ze mozna mi tez bedzie zjesc 40 g sera zoltego- ale jak nie mam wcale ochoty to nie musze? przyprawia mnie o mdłości sama mysl o zoltym serze.
Czytalam juz sporo, ale tak weszla mi w krew faza II że ciezko bedzie wprowadzić zmiany żeby nienabroić.
Równiez czytalam, ze na III fazie prowadzonej prawidłowo się chudnie, ale łatwo jest też przytyć.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, biorę się za dokształcanie z fazy III.
Szczesliwa i radosna... prawie szczupła :hura:
evelkah_
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez Mia86 » 26 Sie 2013, 17:21

Evelkah BRAWO!!! Wyrazy uznania
:bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet:
Awatar użytkownika
Mia86
STARSZYZNA FORUMOWA
STARSZYZNA FORUMOWA

Miejscowość: Leeds

Postprzez Skadi » 26 Sie 2013, 18:33

evlelkah- poka jakieś zdjęcia :)
pierwsze podejście do Dukana X.2010-III.2011 - 92kg--> 72 kg
drugie podejście II-IV.2013 80kg-->72kg

eksperymentuję z paleo
Dzienniczek http://forum.dietaproteinowa.tv/viewtopic.php?f=19&t=9209
Tysiąc razy mówiłam ludziom, że jestem miła. Krzyczałam, groziłam, biłam. Bez skutku, nikt nie wierzy :(
Awatar użytkownika
Skadi
MODERATOR
MODERATOR

Postprzez evelkah_ » 27 Sie 2013, 15:32

Skadi, nie chce robić off-topa tutaj,ale prosze fotjkę :http://e-fotek.pl/images/37441522804993937545.jpg ;-) pozdrawiam was Dukaniątka me. :kwiatek:
evelkah_
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

PoprzedniaNastępna

• Reklamy

Wróć do Porady - stosowanie diety proteinowej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 2 gości

• Reklamy