Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

Powrót do Dukana, jak wrócic?

Pytania, odpowiedzi oraz porady związane ze stosowaniem diety proteinowej (etapy, rytm, zasady itd.). Moderatorka: Skadi

Re: Powrót do Dukana, jak wrócic?

Postprzez aneta.k » 25 Maj 2014, 13:54

Witam wszystkich... :)
Tak jak większość osób obecnych na tym wątku - ja też wracam na Dukana po długiej, 4 letniej przerwie.
Jak w 2010 r. byłam na diecie, w ciągu 2 miesięcy zgubiłam 13 kg - poszło tak szybko, że nawet się nie zorientowałam, kiedy schudłam...
Potem, pod naporem komplementów o moim super wyglądzie, jakoś zapomniałam o diecie... i tak po 4 latach wróciłam do identycznej wagi... :(
Miałam już ostatnio 2 podejścia do Dukana (po 2 tygodnie) i w sumie niby zgubiłam 1 kg, ale w sumie już sama nie wiem - to zależy, kiedy się zważę...
Szukam motywacji - może ktoś mnie wesprze i zachęci... Bo jakość ten początkowy zastój wagi nie wpłynął na mnie motywująco...

Image
aneta.k
NOWY
NOWY

Reklamy

Postprzez dyciek » 25 Maj 2014, 14:45

Hej!
Ja Ci pomogę. Wróciłam na dietę 5 dni temu po rocznej przerwie, kilogramy powróciły, też po tym jak w koło wszyscy się zachwycali. Musimy się nie dać tym razem i zawalczyć! W końcu niedługo trzeba wbić się w kostium kąpielowy... Moja silna wola jest chyba najsłabsza na świecie, ale jak oglądam teledyski na esce to mówię sobie dam radę, dam radę, w końcu można wyglądać dobrze a nie prawie dobrze i kombinować jak to sie ubrać żeby nie było widać wystającego brzucha :) Anetko damy radę!
Pozdrawiam Cię ciepło zjadając pierś z kurczaka....
:)
Image
dyciek
NOWY
NOWY

Postprzez aneta.k » 30 Maj 2014, 08:44

Hmmm... mam nadzieję, bo ja na prawdę jestem w depresji...
Nie wchodzę w połowę ubrań - bo w sumie 10 kg to w moim przypadku 2 rozmiary mniej...
Straciłam ochotę na spotkania ze znajomymi, nie chce mi się wychodzić z domu...
Teraz jest lato, a ja wstydzę się założy jakąkolwiek sukienkę czy spódnicę...
Masakra :(
Zabieram się i zabieram za tą dietę, ale jakoś po tygodniu się łamię...
Może jest jakiś trik żeby to obejść?

Image
aneta.k
NOWY
NOWY

Postprzez dyciek » 30 Maj 2014, 19:22

Anetko... Ja mam załamania codziennie. I jak już naprawdę nie mogę sobie z tym poradzić, włączam Eskę. Na mnie to serio działa. Jak się naoglądam tych szczupłych "pań", to od razu idę się napić wody i jest mi lepiej. Ja zważyłam się po pierwszej fazie. Teraz dopiero po 5/5 na drugiej. Też nie mam się w co ubrać. W momencie gdy schudłam poprzednio kupiłam sobie super jeansy z dziurami, takie zadziorne. I wiesz kiedy postanowiłam zacząć znów? Jak założyłam je na moje dupsko.. i te przetarcia na jeansach mi pękły, kiedy usiadłam... nie mówiąc o dopięciu spodni... :oops:
Pomyślałam sobie wtedy. Jej Edyta co ty ze sobą robisz! No i następnego dnia zaczęłam...
Image
dyciek
NOWY
NOWY

Postprzez aneta.k » 04 Cze 2014, 17:26

Najgorsze jest to, że poprzednio było o wiele łatwiej, bo przeszłam na dietę w listopadzie - nie było świeżych, sezonowych warzyw i owoców (truskawki...), a tu wszyscy jedzą lody i owoce... to jest takie przykre...
Jakoś w zimę chyba jest łatwiej...
Od jutra PW, może jakoś przeżyję i zacznie mi waga spadać - bo raz spada, raz rośnie...

Image
aneta.k
NOWY
NOWY

Postprzez dyciek » 05 Cze 2014, 07:03

Wiem, mnie też do drażni. Codziennie rano przejeżdżam obok Pana, który stoi z truskawkami. :beczy: Do tego miałam straszne przeziębienie przez ostatnie 3 dni i prawie nic nie jadłam tak bolało mnie gardło. Dzisiaj jest już lepiej. Mam ostatni dzień P więc jutro rano się zważę. Wcześniej nie, postanowiłam się ważyć co 10 dni. Bo inaczej waga może skakać. Ale mój mąż powiedział, że powoli znikają mi widelce... To boczki nad tyłkiem :). Ucieszyłam się jak nie wiem co ;)
Wierzę w Ciebie! Damy radę. Pomyśl sobie o nowych ciuszkach o kilka rozmiarów mniejszych.

Buziaki :calus:
Image
dyciek
NOWY
NOWY

Postprzez Madzia321 » 06 Cze 2014, 09:18

aneta.k napisał(a):Najgorsze jest to, że poprzednio było o wiele łatwiej, bo przeszłam na dietę w listopadzie - nie było świeżych, sezonowych warzyw i owoców (truskawki...), a tu wszyscy jedzą lody i owoce... to jest takie przykre...
Jakoś w zimę chyba jest łatwiej...
Od jutra PW, może jakoś przeżyję i zacznie mi waga spadać - bo raz spada, raz rośnie...

Image

Ja też wracam i boję się truskawek :(. 1.5 roku temu schudłam prawie 30 kg, przybrałam 18 :(. W tym tygodniu powiedziałam sobie "teraz albo nigdy" i wiesz co? - w pierwszym dniu musiałam bronić się przed pokusami. Za pierwszym razem nie było tak ciężko :beczy: , więc się boję, ale wiem też że z każdym dniem będzie coraz lepiej :). Polecam ci znalezienie czegoś co odwróci twoją uwagę od jedzenia, dla mnie jest to rower, po prostu wsiadam i jadę i czuję się świetnie :). Trzymam kciuki za ciebie :)
Dodatkowo świeże sezonowe warzywa to duży plus dla diety i duża ulga dla domowego budżetu :)
[=http://straznik.dieta.pl/]Image[/]
Start: 05.06.2014 :)
Koniec: ...

[=http://straznik.dieta.pl/]Image[/
Start: 10.10.2012
Koniec: 19.03.2013
Awatar użytkownika
Madzia321
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Postprzez Marzannaaa » 01 Lip 2014, 09:09

Czesc dziewczyny. Ja jestem następna. Dwa lata temu- poszło fajnie- spadło prawie 15 - może więcej, przerwałam 3 fazę- wyjechałam do pracy . Dwa lata trzymałam się dzielnie- taki styl zycia raczej- otreby, dużo wody= słodzik, jarzyny. Z dnia na dzień- poszło szybko, dorobiłam się 80 kg. i tutaj zaczął się problem. Co zrzucę- momentalnie nadrabiam- czasami po jednym dniu mam kilo wiecej,,, Wracam więc na ,, łono ojca Dukana,, i .. trzymam kciuki za Was, za siebie i za motywację. Wczoraj zrobiłam sobie zdjęcie w bieliznie, dałam na komórke i mam nadzieję że jak 30 razy dziennie go zobaczę- jaki jestem tłuscioch, to motywacja mi sie podniesie :?:
Image
Awatar użytkownika
Marzannaaa
GADUŁA
GADUŁA

Miejscowość: Birmingham.

Postprzez cytrynka`` » 11 Lip 2014, 11:34

Hej dziewczyny! Ja wracam do Dukana po prawie 4 latach. Schudłam wtedy 15 kg i czułam się świetnie, ale zrezygnowałam i teraz jest bardzo źle :(
Po wielu próbach i różnych metodach odchudzania zdecydowałam się wrócić - czułam się najlepiej, waga spada szybko, a to mnie najlepiej motywuje - mam nadzieję, że teraz się uda!
Trzymajcie kciuki!
Image
cytrynka``
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez Marzannaaa » 12 Lip 2014, 09:26

cytrynka`` napisał(a):Hej dziewczyny! Ja wracam do Dukana po prawie 4 latach. Schudłam wtedy 15 kg i czułam się świetnie, ale zrezygnowałam i teraz jest bardzo źle :(
Po wielu próbach i różnych metodach odchudzania zdecydowałam się wrócić - czułam się najlepiej, waga spada szybko, a to mnie najlepiej motywuje - mam nadzieję, że teraz się uda!
Trzymajcie kciuki!

Trzymamy 3m . Powodzenia- bedzie dobrze ;-)
Image
Awatar użytkownika
Marzannaaa
GADUŁA
GADUŁA

Miejscowość: Birmingham.

PoprzedniaNastępna

• Reklamy

Wróć do Porady - stosowanie diety proteinowej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklamy