Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

Gdzie robić zakupy?

Pytania, odpowiedzi oraz porady związane z dozwolonymi produktami na diecie proteinowej. Moderatorka: mahisna

Gdzie robić zakupy?

Postprzez czaka23 » 18 Kwi 2020, 18:21

Wiadomo jeść trzeba... gdzie robicie zakupy najczęściej? Gdzie jest tanio a jedzenie zawsze świeże? Nie lubię marnować czasu w sklepach. Im szybciej zrobię zakupy tym lepiej.
czaka23
NOWY
NOWY

Reklamy

Re: Gdzie robić zakupy?

Postprzez włodi » 20 Kwi 2020, 12:10

Doskonale Cię rozumiem, też nie lubię marnować czasu w sklepie ale też nie lubię przepłacać. Na pewno odpadają małe sklepiki - ceny zwłaszcza teraz sporo wyższe a do tego nie ma dużego wyboru. Hipermarkety - kupisz zawsze za dużo i do tego zanim znajdziesz co potrzebujesz minie mnóstwo czasu. Polecam takie średnie w takich razie jak Lewiatan gazetka. W sieci możesz sprawdzić gdzie takie się znajdują. Mają kilka tysięcy sklepów w całym kraju, spokojnie w Twoim mieście też na pewno jest. U mnie nawet kilka. Idziesz tam i masz pewność, że wszystko kupisz a nie przepłacisz. Polecam spróbować produktów marki Lewiatan - jeszcze tańsze a bardzo dobrej jakości. I zawsze dostępne w sklepie. Warto założyć też sobie kartę lojalnościową i zbierać punkty. Udanych zakupów!
włodi
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Postprzez Denis4611 » 27 Kwi 2020, 16:48

Widzę, że każdy robi zakupy w innym miejscu. Jeśli chodzi o dobre i zdrowe jedzenie to według mnie warto zwrócić uwagę na mięso. Np na https://wedlinyzdebiny.pl/ znajdziecie naprawdę spory wybór mięsa.
Denis4611
NOWY
NOWY

Postprzez Madka » 07 Maj 2020, 10:11

zależy też co konkretnie chcecie kupić, ale trzeba przyznać, że w internecie będziecie mogli kupić już dosłownie wszystko. Zerknijcie sobie tu może na stronkę https://etuistudio.pl/58-etui-na-sony-xperia Szukając fajnego etui na mój nowy telefon trafiła właśnie na ten sklep internetowy
Madka
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

• Reklamy

Wróć do Porady - produkty spożywcze

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

• Reklamy