Strona 1 z 2

Zabawki do przedszkoli

PostWysłany: 25 Sty 2016, 23:12
przez piotrrekx4
Jakie zabawki do przedszkoli są najlepsze ? Według mnie zabawki do przedszkoli powinny być bezpieczne i mieć swoiste zabezpieczenia, dodatkowo powinny rozwijać dzieciaki i przygotowywać do dorosłego życia.

Re: Zabawki do przedszkoli

PostWysłany: 04 Paź 2016, 11:37
przez unyk
Zabawki do przedszkoli muszą być przede wszystkim bezpieczne, solidne, dobrej jakości ale też nie za drogie bo wiadomo, że będą się szybciej niszczyć. Możesz zobaczyć na przykład w tym sklepie jest sporo tanich zabawek, które powinny długo wytrzymać.

Re: Zabawki do przedszkoli

PostWysłany: 24 Paź 2018, 10:26
przez karol44309
Moim zdaniem każde przedszkole powinno mieć jak najlepsze zabawki.Takie jest moje zdanie.

_________________________________________________________________
całodobowa pomoc drogowa Świecko

Re: Zabawki do przedszkoli

PostWysłany: 19 Lis 2018, 19:09
przez barto776
Mam dwójke małych dzieci i ostatnio natrafiłem na bardzo interesującą strone, gdzie znalazłem róznego rodzaju akcesoria i zabawki dla dzieci, np. ręczniki dla dzieci. Moim zdaniem ich oferta jest bardzo dobra, ponieważ mają ogromny wybór asortymentu oraz konkurencyjne ceny. Co sądzicie o tej stronie ?

Re: Zabawki do przedszkoli

PostWysłany: 14 Lut 2019, 11:38
przez Maro88
Ja ostatnio kupiłem mojej córce nową zabawkę od producenta jellycat https://4kidspoint.pl/625_jellycat. W tym sklepie mają naprawdę szeroki wybór produktów, które są bezpieczne dla dziecka i przede wszystkim sprawią mu największą radość. Jeśli ktoś byłby zainteresowany takimi produktami, to warto sprawdzić tę stronę.

Re: Zabawki do przedszkoli

PostWysłany: 26 Paź 2019, 13:26
przez kokalka
moim zdaniem powinniście się zapoznac z tym artykułem w sieci o tej sprawie :) www.activekids.edu.pl

Re: Zabawki do przedszkoli

PostWysłany: 16 Lis 2019, 10:58
przez arietka
Nie powinno być problemu z tym żeby znaleźć odpowiednie zabawki w internecie. Jest wiele sklepów internetowych proponujących tego typu rzeczy. Zerknijcie sobie tu może na oferte od https://haribi.pl Ja tu znalazłam samochody na akumulator, zabawki drewniane.

Re: Zabawki do przedszkoli

PostWysłany: 11 Gru 2019, 15:45
przez Madka
Tu na pewno trzeba wybierać bezpieczne zabawki dla dzieci. Bardzo dobrze podobno sprawdzają się drewniane zabawki. Macie może takie u siebie w domu? Jeżeli nie to zerknijcie sobie na ofertę https://trelekids.pl Jest to sklep internetowy, gdzie na pewno znajdziecie coś ciekawego dla waszych dzieci.

Re: Zabawki do przedszkoli

PostWysłany: 25 Sty 2020, 00:53
przez Broq
Przedszkole to oczywiście nie tylko zabawk ale także edukacja i rozwijanie swoich pasji oraz zainteresowań. Tak na przykład w przedszkolu https://www.piraciki.pl/ które mieście się w miejscowości Suchy Las pod Poznaniem cały personel dba o to aby dzieci miały nieograniczone możliwości w rozwijaniu swoich pasji. Wydaje mi się że to jak najbardziej dobre i pożądane podejście

Re: Zabawki do przedszkoli

PostWysłany: 10 Lut 2020, 19:06
przez Beciks00
Zakupy zabawek najlepiej zrobić przez internet. Możecie tak liczyć na bardzo duży wybór zabawek, także i na niskie ceny. Jeżeli będziecie planować takie zakupy to zerknijcie sobie na https://haribi.pl Proponują tu zabawki drewniane, także i samochody zabawkowe firmy Bruder.