Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

Odchudzanie po 40-tce...

Wszystko co jest związane z urodziwą sylwetką i obliczem. Moderatorka: Serenity

Re: Odchudzanie po 40-tce...

Postprzez cheburashka » 26 Kwi 2011, 19:30

No ja akurat troszkę chciałabym przyspieszyć nieco. Mój zastój trwa i trwa. :? Kupiłam ostrą gąbkę do masowania zwisów. Spróbuję też peelingu kawowego.
Mój I raz:
Image
Od 26.10.10 r., I faza 8 dni -3,5 kg, II faza 03.11.10 r. - 05.05.11 r. -13,5 kg, III faza od 06.05.11 r.

Mój IV raz, mam nadzieję, że ostatni:
Image
od 27.10.12 r. -11 kg, III faza od 05.06.
cheburashka
GADUŁA
GADUŁA

Reklamy

Postprzez ewanadukanie » 05 Maj 2011, 15:58

ja schudlam jakies 7 kilo w 5 tygodni i jeszcze kilka a dojde do celu
niestety rowniez u siebie widze nieapetyczne zmiany

co prawda nie mam zwisajacych "fald i firanek", ale brzuch i pupa sa po prostu "smutne"

zastanawialam sie nad tym, i doszlam do wniosku, ze oprocz tego, ze bylam "rozciagnieta"od srodka tkanka tluszczowa, to przeciez lata tez leca
trzeba by miec blizniaki jednojajowe, zeby moc poroownac, czy zwisajaca skora to wina spadku wagi, czy normalna zmiana z wiekiem
przeciez nie ma sie co oszukiwac, ale niewiele z nas ma takei srodki, zeby wygladac jak nieprzymierzajac madonna albo tak wspaniale geny, zeby sie nie starzec, jak twierdzi sporo starszych gwiazd

mysle, ze oczywiscie trzeba sie starac, ale oczekiwanie cudow jest troche niepowazne

ja osobiscie na kazde wieksze wyjscie stosuje bielizne korygujaca
polecam mocno gumowe majciory i tym podobne

co do wyjsca na plaze, to wogole nie mam ambicji pokazywania sie z bikini

trzymam kciuki za panie walczace
ewanadukanie
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez Kota64 » 05 Maj 2011, 19:08

Juz pisałam wcześniej, że dieta + ćwiczenia.
Tez mam problem z spadającym tyłkiem i wewnętrzną stroną ud. Od rowerka pięknie za to ukształtowały się przednie mięśnie ud. Stosuję peeling kawowy z olejkami antycellulitowymi. Od zeszłego tygodnia chodzę na masaże i za rada masażystki nacieram po kąpieli skórę...solą, która powoduje obkurczanie się skóry. Poczytałam trochę w internecie i aż się zdziwiłam, jakie sól ma właściwości.
http://straznik.dieta.pl/]Image
Awatar użytkownika
Kota64
GADUŁA
GADUŁA

Postprzez cheburashka » 07 Maj 2011, 20:13

Dzięki za informację o soli! Muszę spróbować :)
Mój I raz:
Image
Od 26.10.10 r., I faza 8 dni -3,5 kg, II faza 03.11.10 r. - 05.05.11 r. -13,5 kg, III faza od 06.05.11 r.

Mój IV raz, mam nadzieję, że ostatni:
Image
od 27.10.12 r. -11 kg, III faza od 05.06.
cheburashka
GADUŁA
GADUŁA

Postprzez BaśkaKaśka » 07 Maj 2011, 22:00

Ja, lat 46 wieczne skoki wagi....kiedys schudłam 30 kg mając lat 35 i zwisów nie było..teraz też nie mam, biust przyklapł niestety ale reszta na miejscu, polecam aqua aerobik i pływanie. Ja jesli mi czas pozwala chodzę 4 x w tygodniu.
Image
I faza od 31.01.2011 do 05.02.2011 - 2,9 kg
II faza od 06.02.2011 do 07.08.2011 - 20 kg
III faza od 08.08.2011 do 31.03.2012
IV faza od 01.04.2012.......
Basia
http://forum.dietaproteinowa.tv/viewtopic.php?f=19&t=7049
Awatar użytkownika
BaśkaKaśka
TWARDZIEL FORUMOWY
TWARDZIEL FORUMOWY

Miejscowość: Sosnowiec

Postprzez ewatbg » 22 Maj 2011, 09:02

Myślałam, że tylko u mnie takie zmiany, a tu znalazłam ten wątek.
Mam 41 lat i widać ile schudłam- na suwaczku. Brzuch super, bo nigdy nie był wielki, tylko oponki były.
Natomiast stan skóry masssakra. Straciła na jędrności, bo cały tłuszcz wyssało. Wydaje mi się, że widać na twarzy. Tyłek tez jakiś bardziej wiotki. I te uda wewnątrz!!! Na przedramionach też widać. Ratunku!
Kupiłam balsam na noc firmy Eris, zamówiłam kosmetyki z firmy Avon. Ale to szukanie po omacku. Dziewczyny jak znacie coś dobrego, krem czy balsam do twarzy i do ciała to napiszcie.
ewatbg
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez Mazelka » 29 Lip 2011, 01:43

Ja mam 42 lata i 20kg za soba
Jestem wysportowana .
Systematycznie robie sobie masaze sola pod prysznicem i uzywam kremu na brzuch i wew.czesci ud.
Piersi mam jak dwa nalesniki z rodzynkami
Skora na brzuchu po ciazach i nadwadze to flak spadajacy na uda posiekany rozstepami
Tak bylo.
Bedac na III fazie stwierdzam ,ze uda juz sie nie trzesa, skora na brzuchu sie wciaga i obtegla do tego stopnia ,ze wystapilam w bikini,a piersi
no niby wisza,ale....z rozmiaru 85E mam 70C
juz nie roluje piersi do biustobosza co prawda sa male ale to juz nie wiszaca skora
Mysle ,ze po 40 inaczej cialo chudnie i wiecej czasu mu potrzeba i opieki by jakos wygladalo.
Ja przez caly czas od kad przeszlam na diete uzywam soli pod prysznicem oraz kremu ujedrniajacego na brzuch.
Robie sobie tez na piersi i brzuch oraz uda chlodny prysznic tzn pod duzym cisnieniem masuje sie i stopniowo schladzam wode az dojde do zupelnie zimnej . Tak przez chwile masuje( po uprzednim potraktowaniu sie sola) nastepnie wycieram cialo bardzo szorstkim recznikiem. Nastepnie kremuje brzuch i uda .
Na twarzy nie zauwazylam zebym sie jakos gwaltownie postazala, wrecz przeciwnie.
Co do produktow dukanowych to uzywam tylko nabialu 0% ( teraz doszedl ser ktory ma 4% tluszczu oraz produkty III fazowe) nie uzywalam ksylitolu.
Diete zaczelam po fotochemoterapji wiec moje wlosy byly w oplakanym stanie , wlasciwie nie bylo, paznokcie tez, mialam zajady i wogole moje cialo nie bylo kwitnace. Podczas diety wszystko wrocilo do normy. Mam grube ,geste, mocne wlosy, mocne paznokcie i zero jakichkolwiek pryszczy czy liszajow. Te ostatnie pojawiaja sie tylko jesli uzyje nabialu z jakims procentem tluszczu lub zbyt duzo jak na mnie zjem nabialu( od dziecka nie tolerowalam nabialu i nigdy nie jadlam, zaczelam dopiero na dukanie)
Pisze o tym poniewaz wczesniej ktos wspomnial o dopasowaniu produktow by zadbac o cere ,skore i wlosy. Uwazam ze nie jest to potrzebne.
Mieso, warzywa i ryby maja wszystko co potrzebne by organizm prawidlowo funkcjonowal. Wiele osob zapomina jednak by zjadac odpowiednie ilosci warzyw raz by pic z nich soki.
Jesli ktos chce o siebie zadbac to proponuje zaprzyjaznic sie z sokami warzywnymi ,a nie naginac zasady diety. Beda lepsze efekty.
Mazelka
STARSZYZNA FORUMOWA
STARSZYZNA FORUMOWA

Postprzez izakka » 31 Lip 2011, 10:11

Dziewczyny, sól ...to taka zwykła, którą używamy w kuchni?
Image

faza uderzeniowa: 23lipiec-27lipiec=========> (-) 3kg.
izakka
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez Mazelka » 31 Lip 2011, 13:03

izakka napisał(a):Dziewczyny, sól ...to taka zwykła, którą używamy w kuchni?

Ja obecnie mam sol z wieliczki , chyba konwalia, uzywam soli do kapieli,ale do masazu i pillingu musi byc mialka by nie drapalo a masowalo. Gdy nie mam soli do kapieli z Wieliczki to uzywam zwyklej kuchennej,a zeby mi pachnialo to najpierw moj zel pod prysznic i gdy taka spieniona jestem to nacieram sie sola.
Mazelka
STARSZYZNA FORUMOWA
STARSZYZNA FORUMOWA

Postprzez izakka » 31 Lip 2011, 18:12

Dzięki Mazelka, wieczorem próba generalna:)
Image

faza uderzeniowa: 23lipiec-27lipiec=========> (-) 3kg.
izakka
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

PoprzedniaNastępna

• Reklamy

Wróć do Wdzięk & Uroda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklamy