Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

skóra, cera, rozstępy & cellulit

Wszystko co jest związane z urodziwą sylwetką i obliczem. Moderatorka: Serenity

Re: skóra, cera, rozstępy & cellulit

Postprzez Poppy » 11 Lis 2017, 20:49

Ja zauwazylam pogorszenie sie cery jakis czas temu, ale zauwazylam tez zwiekszenie owlosienia na twarzy, np. wasik mi zciemnial I na brodzie mi sosna trzy dorosne, czarne wlosy. Podejrzewam, ze to hormonalne bardziej, przejde sie do lekarza zeby to sprawdzic.
ImageImageImageImageImageImage
Image
faza I: 6.11.2017 (7 dni)
faza II: 13.11.2017 (trwa)
Awatar użytkownika
Poppy
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Miejscowość: Peterborough

Reklamy

Postprzez mariczka » 01 Maj 2018, 08:06

Dziewczyny w wielu przypadkach cellulit jest genetyczny i nie jest wcale tak łatwo go usunąć Przykłądem są tutaj osoby, które uprawiają sport. Biegacze czy nawet trenerzy fitness. Mozecie wierzyć albo nie ale oni również miewają cellulit!

Polecam zastanowić się nad jakimś dobrym zabiegiem. Bardzo skuteczne działanie w usuwaniu cellulitu może mieć endermologia:
http://depilacjalaserem.info.pl/co-to-j ... ermologia/

Na stronie jest opisane czym tak naprawdę endermologia jest. Jest to odpowiedni masaż wykonywany podciśnieniem.
Awatar użytkownika
mariczka
BYWALEC
BYWALEC

Postprzez Broq » 10 Cze 2019, 11:42

Moim zdaniem jeśli chodzi o dbanie o skórę i jej odpowiednie odżywianie oraz nawilżanie to wydaje mi sie, że warto jest stosowac takie kosmetyki jak błoto z morza martwego . Ja używam go od jakiegoś czasu i na prawdę widać bardzo pozytywne efekty jego działania. Myśle, że z czystym sumieniem moge wam polecić abyście same spróbowały jak ono działa
Broq
STAŁY BYWALEC
STAŁY BYWALEC

Poprzednia

• Reklamy

Wróć do Wdzięk & Uroda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklamy