Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

duży brzuch

Wszystko co jest związane z urodziwą sylwetką i obliczem. Moderatorka: Serenity

Re: B R Z U C H

Postprzez Iva » 06 Kwi 2011, 20:50

bejod napisał(a):
PannaAnna napisał(a):Dzien dobry. :)
Jestem na diecie juz od dwoch miesiecy i udalo mi sie zrzucic 6kg (planuje, pozbyc sie jeszcze 4kg). Co jasne, jestem bardzo zadowolona z efektow, ale do prawdziwego wniebowziecia brakuje mi: plaskiego brzucha, talii i swiadomosci, ze w wakacje nie skompromituje sie w (bikini?) stroju kapielowym.
Moim brzuchem jestem naprawde obrzydzona. Podczas gdy zeszczuplaly mi nogi, rece, biodra nawet i pupa-on uparcie jest tlusty i nieestetyczny. Nie dzialaja na niego pseudowyszczuplajace kosmetyki, nie pomagaja tez cwiczenia (a dzielnie walcze z Aerobiczna 6 Weidera-juz trzeci tydzien). Dlatego bardzo prosze o pomoc, jakakolwiek porade, wskazowke.
Co mam zrobic, zeby pozbyc sie paskudy?

moja rada- operacja plastyczna- szybko i skutecznie :evil: :evil: :evil:

bejod, no proszę cię, ta dziewczyna ma raptem 10kg do zrzucenia.
PannoAnno prosze się nie zamartwiać tylko być cierpliwym
i grzecznie dukać, a przyjdzie pora i na brzusio
faza I-17.01-25.01-5 kg
faza II-26.01-trwa

Image
Awatar użytkownika
Iva
ZADOMOWIONY
ZADOMOWIONY

Reklamy

Re: B R Z U C H

Postprzez Pys » 06 Kwi 2011, 21:51

PannaAnna napisał(a):Dzien dobry. :)
Jestem na diecie juz od dwoch miesiecy i udalo mi sie zrzucic 6kg (planuje, pozbyc sie jeszcze 4kg). Co jasne, jestem bardzo zadowolona z efektow, ale do prawdziwego wniebowziecia brakuje mi: plaskiego brzucha, talii i swiadomosci, ze w wakacje nie skompromituje sie w (bikini?) stroju kapielowym.
Moim brzuchem jestem naprawde obrzydzona. Podczas gdy zeszczuplaly mi nogi, rece, biodra nawet i pupa-on uparcie jest tlusty i nieestetyczny. Nie dzialaja na niego pseudowyszczuplajace kosmetyki, nie pomagaja tez cwiczenia (a dzielnie walcze z Aerobiczna 6 Weidera-juz trzeci tydzien). Dlatego bardzo prosze o pomoc, jakakolwiek porade, wskazowke.
Co mam zrobic, zeby pozbyc sie paskudy?
Z gory bardzo Wam wszystkim dziekuje za pomoc i uwage. :)
/Chcialabym sie jeszcze usprawiedliwic-nie jestem analfabetka, znam polskie znaki, ale moja klawiatura odmowila posluszenstwa, zbuntowal sie ,,alt" i dlatego zmuszona jestem seplenic. Przepraszam/

Panno Anno :geek: dukan w swojej książce poleca pospolite brzuszki na brzuch tzn. przy chudnięciu mamy trochę wzdęte brzuchy ale przez to mamy również obwisły brzuch i .....brzuszki robić przynajmniej 30 dziennie. Życzę miłej gimnastyki i trzymam za Ciebie, pozdrowionka pa :roll:
Image
Pys
STAŁY BYWALEC
STAŁY BYWALEC

Re: duży brzuch

Postprzez juskna » 08 Kwi 2011, 13:27

Cel osiagniety i zmudnie utrwalany, 6 weidera w polowie,brzuch sie zmniejszyl,ale...pojawily sie rozstepy! :twisted: Co za cholera,z wiekszym brzuchem mialam tylko male kreseczki w dolnej czesci a teraz gdy robi sie wreszcie plaski, to szpeca ga podluzne i dlugie pekniecia :cry: Ma ktos dobra rade?
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni

Cel osiagniety, teraz utrwalamy :-)
Awatar użytkownika
juskna
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Miejscowość: Charlottenberg

Postprzez kacha85 » 08 Kwi 2011, 20:53

juskna napisał(a):Cel osiagniety i zmudnie utrwalany, 6 weidera w polowie,brzuch sie zmniejszyl,ale...pojawily sie rozstepy! :twisted: Co za cholera,z wiekszym brzuchem mialam tylko male kreseczki w dolnej czesci a teraz gdy robi sie wreszcie plaski, to szpeca ga podluzne i dlugie pekniecia :cry: Ma ktos dobra rade?

Te nieproszone rozstępy, u mnie też się pojawiły :!: :!: :!:
Image
kacha85
BYWALEC
BYWALEC

Postprzez karnityna08 » 19 Kwi 2011, 18:57

Ja to sie mam z tym brzuchem :roll: Przeszlabym juz na trzecia faze, bo jestem dosc zadowolona z wagi, ale ten brzuch mnie hamuje... Z tylka mi najwiecej zlecialo, a z brzucha jakos nie chce :? Moze faktycznie w jakis pas sie zaopatrze, tylko nie wiem czy ten z efektem sauny, czy moze ten cwiczacy miesnie brzucha przez skurcze... Jak myslicie, ktory lepszy :?:
Image

I + II Faza - 16 kg :)
III Faza (24.04.11r) - 3 kg ! :D
IV Faza od 01.10.11r
Awatar użytkownika
karnityna08
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Postprzez karnityna08 » 19 Kwi 2011, 19:09

i w ogole suwaczek mi sie zepsul :evil:
Image

IV Faza od 01.10.11r
Awatar użytkownika
karnityna08
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Postprzez karnityna08 » 19 Kwi 2011, 19:52

Jushh sie naprawił :D
Image

IV Faza od 01.10.11r
Awatar użytkownika
karnityna08
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Postprzez juskna » 20 Kwi 2011, 22:31

karnityna08 napisał(a):Ja to sie mam z tym brzuchem :roll: Przeszlabym juz na trzecia faze, bo jestem dosc zadowolona z wagi, ale ten brzuch mnie hamuje... Z tylka mi najwiecej zlecialo, a z brzucha jakos nie chce :? Moze faktycznie w jakis pas sie zaopatrze, tylko nie wiem czy ten z efektem sauny, czy moze ten cwiczacy miesnie brzucha przez skurcze... Jak myslicie, ktory lepszy :?:

Szczerze mowiac jeden i drugi to jeden sk...t,niestety.Czego nie wypracujesz wysilkiem i wlasna praca, tego po prostu nie bedzie.mam w domy pas na skurcze miesni brzucha, ktory milo drazni skore i wibruje, nic poza tym,wiec szkoda tracic i czas i pieniadze na taki fant.Sprobuj uaktywnicz miesnie przez wczesniej wspominane juz ABS albo szostke Weidera,a brzuch sie zdecydowanie `zbiegnie`.Na gadzety nie licz, chyba ze chcesz sie ludzic ze aparacik wibracyjny odwali za Ciebie ciezka prace ;)
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni

Cel osiagniety, teraz utrwalamy :-)
Awatar użytkownika
juskna
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Miejscowość: Charlottenberg

Postprzez karnityna08 » 21 Kwi 2011, 15:01

Mam świadomość, że głównie ciężką pracą można osiągnąć wymarzony cel, ale sądziłam, że jednak warto byłoby się czymś wspomóc... 8-) Ale skoro te wspomagacze gó..o warte, to czas brać się za siebie ;)
Image

IV Faza od 01.10.11r
Awatar użytkownika
karnityna08
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Postprzez Yokohama » 04 Maj 2011, 14:56

karnityna08 napisał(a):Ja to sie mam z tym brzuchem :roll: Przeszlabym juz na trzecia faze, bo jestem dosc zadowolona z wagi, ale ten brzuch mnie hamuje... Z tylka mi najwiecej zlecialo, a z brzucha jakos nie chce :? Moze faktycznie w jakis pas sie zaopatrze, tylko nie wiem czy ten z efektem sauny, czy moze ten cwiczacy miesnie brzucha przez skurcze... Jak myslicie, ktory lepszy :?:

Szkoda czasu i atłasu na pasy. Za to polecam pilates i saunę, 6 weidera i samodzielne masaże po kąpieli.
www.currydomowe.blogspot.com

Image

Faza III
Awatar użytkownika
Yokohama
OBSERWATOR
OBSERWATOR

PoprzedniaNastępna

• Reklamy

Wróć do Wdzięk & Uroda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklamy