Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

Włosy i ich pielęgnacja

Wszystko co jest związane z urodziwą sylwetką i obliczem. Moderatorka: Serenity

Re: Włosy i ich pielęgnacja

Postprzez alabaster » 25 Lis 2011, 16:41

kamila199 napisał(a):też nie mam pojęcia do czego to, a to swędzenie, a wręcz pieczenie jest przeraźliwe, w autobusie, na ulicy, wstyd po prostu jakbym wszy miała;[ teraz trochę poczytałam tu i ówdzie o włosach i trochę mi się poprawiło, ale to spora inwestycja;[ nie mam wciąż włosów jak kiedyś, aczkolwiek jest lepiej w końcu nie boli, a stosuję skrzypowitę, szampon Sayos-a codziennie, Wax 4 razy w tygodniu i Vichy dercos Aminexil co dzień i powiem Wam ze jeśli w niespełna 3 tygodnie się polepszyło to liczę na to, że po pół roku będzie jeszcze lepiej, ale to strasznie kosztuje, nie ma to jak kurcze zaniedbać sprawę i zbagatelizować problem;// ale dla ciekawych, którzy tak jak nie wiedzieliby, co zażyć i mieli podobny problem to polecam Wax zdecydowanie, aktualnie używam Rainforest do blondu, ale czytałam że każdy WAX jest dobry, a szampony sayos nadają włosom lekkości i puszystości i są w przyzwoitej cenie. Moja siostra zakupiła tabletki Vitapil i też ponoć to świetna bomba witaminowa dla włosów, tak sie przejęłam tym tematem, że dosłownie stosuję co się da heh, chociaż przesadzać też nie można ponoć,ale muszę odżywić włosy bo nie chcę byc łysa, a jestem dosłownie o krok tego;/ gdyby ktoś miał coś godnego polecenia to chętnie zasugeruję się Waszym zdaniem, co jeszcze może przynieść dobry efekt

Ja mam rade na Twoje dolegliwosci-Nalezy udac sie do lekarza.
Image
alabaster
BYWALEC
BYWALEC

Reklamy

Postprzez annabanana » 27 Lis 2011, 09:53

ostatnio tez zaczely mi wypadac jakos mocniej wlosy za duzo stresu niestety i to chyba jest glowny powod bo problemow ze zdrowiem jak tarczyca nie mam. wczoraj kupilam vichy derkos - ampulki sa na bazie aminexilu i dlatego nie "uzalezniaja wlosow" jak hormony. sa specjalnie dla kobiet. wlosy przestaja po nich wypadac ale trzeba sporo bo przynajmniej 3 opakowania kuracji wcierac po myciu codziennie i najlepiej masowac. moja mama tez uzywa i bardzo pomaga. polecam bardzo nietluszcza wlosow. niestety do tanich nie naleza. warto sprobowac bo rowniez dermatolog poleca. 72 % skutecznosci to bardzo wiele jak na produkty przeciw wypadaniu wlosow. ja ogolnie mam wlosy dlugie i ogolnie w stanie dobrym ale tez jakos tak zaczely sie sypac wiec w ramach prewencji:) pozdrawiam :papa:
annabanana
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez mamona » 27 Lis 2011, 23:09

na zniszczone włosy polecam wizytę u fryzjera i skorzystania z sauny do włosów z dodatkiem dobrej jakości ampułki - koszt to ok 30 zł a włosy prezentują się rewelacyjnie :)
Image
I Faza 08-14.08.2011r. - 2,5 kg
II Faza od 15.08.2011r. Tryb 1/1
1 cel: 8 z przodu osiągnięty 20.08.2011r. :)
2 cel: 84kg osiągnięty 4.10.2011 r. :))
3 cel: 7 z przodu osiągnięty 31.10.2011 r. :)
4 cel: 74kg osiągnięty 09.12.2011 r. :):)
5 cel: 6 z przodu...
No to chudniemy:)
Awatar użytkownika
mamona
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez liliann » 01 Gru 2011, 12:59

Ja nie zauważyłam żadnej różnicy po saunie i ampułce.
Mimo, że wybuliłam za to mnóstwo kasy to efekt taki sam jak sama sobie zrobię jakiś zabieg :)
...Nie rezygnuj z czegoś, co wymaga czasu, bo ten czas i tak w końcu minie...
Awatar użytkownika
liliann
GADUŁA
GADUŁA

Miejscowość: mazowsze

Postprzez blueyes » 30 Gru 2011, 22:44

No właśnie. Czy ma ktoś dobry, skuteczny sposób, szampon, odżywka, tabletki, zioła, czy cokolwiek, na zniszczone włosy?
Image

FAZA I: 10.06.2013 - ?
blueyes
NOWY
NOWY

Miejscowość: Piła

Postprzez Cardiganka » 31 Gru 2011, 11:59

ja od jakiegoś czasu piję herbatę pokrzywową, myję włosy radicalem (strasznie włosy się plączą więc....) na koniec używam maseczek, ostatnio miałam henna wax treatment (?? nie pamietam....)a wczoraj zakupiłam l'biotica biovax z proteinami mleka (nie używałam jeszcze).
Ogólnie mimo stylizacji po każdym myciu (niestety bez tego mam kudły we wszystkie strony tylko nie tam gdzie trzeba :mrgreen: ) to stan wlosów nie jest najgorszy, ba nawet dużo lepszy. Ostatni raz byłam 29 grudnia a wcześniej w połowie czerwca więc dużo czasu a mimo to zakończyło się na podcięciu samych końcówek bo nie były zniszczone.
Image
podejście drugie....
20.03.2012
Cel I - 8 z przodu, Cel II - 7 z przodu, Cel III - 6 z przodu
A co będzie czas pokaże :)

Kroki, kroki, kroki, kroki... :)
Image
od 26.03.2012
Awatar użytkownika
Cardiganka
ZADOMOWIONY
ZADOMOWIONY

Miejscowość: Dęblin

Postprzez megis » 31 Gru 2011, 13:21

Polecam Ci z ręką na sercu Seboradin w ampułkach do smarowania skóry włosów i chociaż nie należy do tanich ( ok 38 zł za 1o ampułek) to naprawde warto moje włosy zostały nim uratowane a wyciągałam je garściami po dietcie..wręcz płakałam codziennie bojąc się ze zostane całkiem łysa... :( więc te ampułki+pozytywnme podejście do tego ze włosy przestaną wypadac i będą zdrowe naprawde daje dużo..za wszystko odpowiedzialna jest nasza psychika i dobre nastawienie ;) Herbatka pokrzywowa jak i ze skrzypu również wspomaga... ;)
http://straznik.dieta.pl/]Image

Chwila w ustach, wieczność w biodrach :-)

''Nie ważne ile razy upadniesz, ważne że się podniesiesz, i walczyć będziesz dalej...''
Dzięki Dukanowi schudła 20 kg :-)
Awatar użytkownika
megis
MANIAK FORUMOWY
MANIAK FORUMOWY

Postprzez Cardiganka » 31 Gru 2011, 13:53

Miałam je kupić ale..... mam mnie wyprzedziła :shock: :mrgreen:
Niestety więcej nie bylo i muszę poczekać żeby je kupić, ale bardzo pochlebne opinie słyszałam o nich :)
Image
podejście drugie....
20.03.2012
Cel I - 8 z przodu, Cel II - 7 z przodu, Cel III - 6 z przodu
A co będzie czas pokaże :)

Kroki, kroki, kroki, kroki... :)
Image
od 26.03.2012
Awatar użytkownika
Cardiganka
ZADOMOWIONY
ZADOMOWIONY

Miejscowość: Dęblin

Postprzez Mamusia » 09 Sty 2012, 13:29

To tutaj tez napiszé.
Znacie cos naprawdé dobrego na lupiez?
Mam mega problem bo mam skóré strasznie suchá, atopowá,
Nizoral odpadl juz dawno i T-gel tez,
Mieszkam w UK i typowo Polskie firmy odpadajá.
Oszaleje z tym sniegiem na glowie!!! :[
Image

"♥ BO TYLKO TAM ŻYCIE JEST ŻYCIEM GDZIE JEST MIŁOŚĆ...
A UŚMIECH MOJEGO DZIECKA JEST DLA MNIE
NAJWIĘKSZYM SZCZĘŚCIEM...♥"

"Mamusia ma wyzwanie...czy podoła???" http://forum.dietaproteinowa.tv/viewtopic.php?f=19&t=7764
Awatar użytkownika
Mamusia
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Miejscowość: UK

Postprzez Mamusia » 12 Sty 2012, 12:35

Naprawdę nikt nic nie wie???? :(
Image

"♥ BO TYLKO TAM ŻYCIE JEST ŻYCIEM GDZIE JEST MIŁOŚĆ...
A UŚMIECH MOJEGO DZIECKA JEST DLA MNIE
NAJWIĘKSZYM SZCZĘŚCIEM...♥"

"Mamusia ma wyzwanie...czy podoła???" http://forum.dietaproteinowa.tv/viewtopic.php?f=19&t=7764
Awatar użytkownika
Mamusia
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Miejscowość: UK

PoprzedniaNastępna

• Reklamy

Wróć do Wdzięk & Uroda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklamy