Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

Włosy i ich pielęgnacja

Wszystko co jest związane z urodziwą sylwetką i obliczem. Moderatorka: Serenity

Włosy i ich pielęgnacja

Postprzez brydziula6 » 07 Wrz 2010, 17:50

Piszcie dziewczynki tudzież chłopcy jakie macie włosy co stosujecie do pielęgnacji, co polecacie a co byście odradzili.

Niestety moje włosy należą do gatunku przetłuszczających się. Ciężkie są w "pożyciu", próbowałam wielu kosmetyków, naturalnych i tych mniej ale mało co daje jakieś efekty. Jedyne co mi pomogło to ścięcie ich na jakieś 3-4 cm (wynik spalenia włosów po nieudanej trwałej :lol: ) Wtedy były super. W dodatku mam bardzo gęste nie miałam więc z nimi żadnego problemu, trochę żelu czy gumy i było ok. Teraz mam samoistną pieczarkę, odrastają no i problem już powraca.... Ścięłabym znów ale tęskni się za kiteczką :)
Image
Start 28.08.2010. DUKAN.HONOR.OJCZYZNA
brydziula6
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Reklamy

Re: Włosy i ich pielęgnacja

Postprzez Anshedin » 08 Wrz 2010, 06:47

hej brydziula6 :lol:
fajny temacik,który mnie niezmiernie interesuje :o
mam straszny problem z włosami, są bardzo przerzedzone na czubku głowy i wygląda to fatalnie :(
od kilku lat choruję na niedoczynnośc tarczycy teraz moje TSH to ponad 5 :( biorę leki , może ktoś z forum miał podobny problem?
czy po uregulowaniu hormonów włosy zaczną odrastać? mam dopiero nieco ponad 30 lat i nie chcę być łysa :( :( :( POMOCY!!!
[url=http://straznik.dieta.pl/]Image

I FAZA 05.09-10.09.10.- 3,8kg
II FAZA 11.09- ? do 75kg
Anshedin
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Miejscowość: Tczew

Postprzez brydziula6 » 08 Wrz 2010, 14:46

Słyszałam o odzywkach WAX ponoć są rewelacyjne, polecane ludziom po chemioterapii, zakupiłam taką ostatnio, do przetłuszczających się. Użyłam zaledwie dwa razy więc kompletnej opinii jeszcze nie wydam (czy zwalczy mój problem) ale włosy są świetne w dotyku i pięknie błyszczą po użyciu i wyschnięciu. Jest kilka rodzajów tej odzywki m.in. do włosów zniszczonych, blond, ciemnych... Może warto żebyś spróbowała??
Image
brydziula6
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Postprzez madelin » 08 Wrz 2010, 15:56

a jak jej używasz? zawijasz włosy w ręcznik? siedzis w wannie w gorącej kąpieli? tez ją mam ale męczy mnie , że trzeba robić tą "saunę"....
Awatar użytkownika
madelin
ZADOMOWIONY
ZADOMOWIONY

Postprzez brydziula6 » 08 Wrz 2010, 16:25

Nie przepadam za wanną wole prysznic :) więc po nim lekko osuszam ręcznikiem włosy nakładam sporo odżywki wcieram jak się da we włosy i skórę zakładam czepek foliowy ręcznik i siedzę ok 30 minut potem spłukuje i wsio :D
Image
brydziula6
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Postprzez Anshedin » 08 Wrz 2010, 19:50

hej też używałam Wax i przestały wypadać ale nie odrastały, teraz kupiłam nowe opakowanie i zaczynam od nowa :)mam nadzieję, że będzie lepiej :D , bo już nie wiem co robić , dermatolog powiedział że jak ureguluję hormony to się poprawi i zaczną odrastać , ale kiedy to będzie to nie wiem ;) moja ciocia ktora mieszka w Niemczech miala podobny problem z łysieniem , lekarz wyrwał jej kilka włosów i przebadał na podstawie wyników badania soprządził specjalną mieszankę do wcierania w skóę głowy, robiła to przez rok codziennie i po roku zaczęły odrastać dziś już nie ma prześwitów , ja sie pytalam dermatologa i mowil ze u nas sie takich badan nie robi :(

II FAZA 11.09- ? do 75kg
Anshedin
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez Blanche » 08 Wrz 2010, 20:30

a ja sie dowiedziałam, że włosy mi wypadają bo się denerwuję.... ;/ a ten Wax serio, serio działa? bo wszyscy wokoło zachwalają..a ja w sumie nic szczególnego nie zauważyłam..
Image
Awatar użytkownika
Blanche
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Miejscowość: Bytom

Postprzez Anshedin » 09 Wrz 2010, 09:02

w sumie po Waxie zaczęły mniej wypadać
jak byłam u dermatologa to powiedzial ,że właśnie stres bardzo niekorzystnie działa na włosy i wypadają zalecił wyciszenie ;) ale w tych czasach trochę to trudne

II FAZA 11.09- ? do 75kg
Anshedin
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez misiu345 » 09 Wrz 2010, 18:04

No niestety mam podobny problem przy dluzszych wlosach strasznie masakrycznie sie przetluszczaja. Tyle ze ja jestem facetem i nie zapuszczam do nie wiadomo jakiegos kiteczka :D W moim wypadku stale przerzedzanie wlosow troche pomogly poniewaz mam strasznie geste, ciemne wlosy no i szybko odrastaja.( w zasadzie odrastaly szybko teraz troszke wolniej). Szamponu uzywam head and shoulders z odyzwka. Plus do tego w salonie fryzjerskim kupuje maske do wlosow kokosowa. No i po niej wlosy o wiele fajniejsze:) bardziej blyszczace krocej sie ptrzetluszczaja. okolo kg maseczki to koszt 35zl bynajmniej u mnie.
Image
Awatar użytkownika
misiu345
STAŁY BYWALEC
STAŁY BYWALEC

Postprzez doris1929 » 13 Wrz 2010, 12:02

wiem o czy mówisz chyba ... sprawdzę nazwę i napisze
ale jeżeli mówmy o tej samej to na allegro można znaleźć po 15 zł i są ok i bardzo dobre Polecam :)
Etap I
Image
Etap II
Image

Faza I -> 14.08
Faza II -> 21.08
Awatar użytkownika
doris1929
GADUŁA
GADUŁA

Miejscowość: Gdynia

Następna

• Reklamy

Wróć do Wdzięk & Uroda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklamy