Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej


  • Reklamy

Posty

Podstawowe zasady i reguły korzystania z Forum Portalu diety proteinowej www.dietaproteinowa.tv

Posty

Postprzez admin » 01 Sie 2010, 17:11

1. Na FORUM obowiązuje zakaz używania obraźliwych słów, złośliwości w stosunku do innych Użytkowników, grup i społeczności rasowych, wyznaniowych czy instytucji. Ludzie spotykają się na FORUM by rozmawiać, a nie obrażać, więc niekulturalne oraz nagminnie niepoprawne wypowiadanie się pod adresem innych Użytkowników FORUM nie będzie tolerowane.
2. Trzymaj się tematu dyskusji, w której uczestniczysz. Siła FORUM leży w tym, że można tu szybko odnaleźć cenne informacje i spotkać doświadczonych znajomych. Pisanie o rzeczach i sprawach spoza danego tematu dyskusji nie jest mile widziane, pamiętaj, że zawsze możesz założyć nowy temat dyskusji.
3. Zaleca się wykorzystanie opcji "Szukaj" (główne menu FORUM) przed napisaniem postu z pytaniem, bowiem istnieje duże prawdopodobieństwo, że dany temat był już przedyskutowany na FORUM.
4. Staramy się pisać poprawną polszczyzną. Jeżeli zobaczysz błędy po umieszczeniu wiadomości na FORUM, użyj opcji "EDYTUJ", żeby je poprawić. Posty zawierające rażące błędy ortograficzne lub napisane całkowicie niezrozumiale mogą być edytowane lub usuwane z FORUM według uznania przez Moderatora/Administratora FORUM.
5. Żadne nielegalne wpisy (np. dotyczące pornografii, narkotyków, anabolików, niedozwolonych leków, wątpliwych produktów, reklam nie skonsultowanych z Administratorem Forum itp.) nie będą tolerowane - ich treść zostanie zmieniona lub usunięta bez ostrzeżenia. Osoby zamieszczające wyżej wymienioną zawartość będą karane ostrzeżeniem lub blokadą na FORUM (tymczasową lub stałą).
6. FORUM ma charakter prozdrowotny. Nie umieszczaj treści zachęcających do szkodliwych zachowań lub propagujących takie zachowanie, które mogą szkodzić zdrowiu lub/i prowadzić do chorób. Nie umieszczaj również postów o treści zachęcającej do łamania zasad diety proteinowej czy namawiania do zmiany reguł diety Dukana. Autorzy takich postów muszą się liczyć z otrzymaniem ostrzeżenia lub/i blokady konta na Forum.
7. Jeśli zapomnisz o czymś napisać, nie musisz pisać nowego posta pod dodanym przed chwilą. Warto w tej sytuacji użyć opcji "EDYTUJ" dostępnej przy napisanym przez Ciebie poście na FORUM.
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 345
Rejestracja: 02 Mar 2010, 18:03

Reklamy


  • Reklamy

Wróć do Regulamin użytkowników forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

  • Reklamy