Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej


  • Reklamy

Tematy

Podstawowe zasady i reguły korzystania z Forum Portalu diety proteinowej www.dietaproteinowa.tv

Tematy

Postprzez admin » 01 Sie 2010, 17:11

1. Zanim założysz nowy temat powinieneś sprawdzić, czy taki już istnieje poprzez użycie opcji "Szukaj". W niektórych działach jest również FAQ z listą najważniejszych tematów, możesz tam sprawdzić, czy proponowany przez Ciebie temat już istnieje. Dopiero, jeśli nie ma szukanego przez Ciebie tematu, założenie nowego tematu jest uzasadnione.
2. Tytuł powinien być skrótowym opisem zawartości wątku, tak aby inni Użytkownicy łatwiej mogli skojarzyć, czy dany temat był już poruszany. Nie zakładamy tematów o tytułach, które nie dają żadnego pojęcia o treści wątku. Tematy takie mogą być blokowane lub usuwane bez uprzedzenia.
3. Nowe wątki należy zakładać w odpowiednich działach. Każdy z działów ma opis określający jego tematykę. Jeżeli nie masz pewności, który dział jest najodpowiedniejszy dla Twojego tematu, umieść go tam, gdzie według Ciebie pasuje najlepiej - jeśli będzie to konieczne zostanie przeniesiony przez moderatora do właściwego działu.
4. Żadne nielegalne tematy (np. dotyczące pornografii, narkotyków, anabolików, niedozwolonych leków, wątpliwych produktów, reklam nie skonsultowanych z Administratorem Forum itp.) nie będą tolerowane i zostaną usunięte bez ostrzeżenia. Osoby zamieszczające wyżej wymienioną zawartość będą karane blokadą na FORUM (tymczasową lub stałą).
5. FORUM ma charakter prozdrowotny. Nie umieszczaj tematów zachęcających do szkodliwych zachowań lub propagujących takie zachowanie, które mogą szkodzić zdrowiu lub/i prowadzić do chorób jak również łamania zasad diety proteinowej.
6. Tematy związane z przepisami mogą być blokowane do edycji, jeśli ich skład został poprawnie zweryfikowany pod względem składu dla danej fazy diety oraz sam przepis jest zgodny z regułami diety Dukana. Blokada ma na celu uchronić treść przepisu przed ponownymi zmianami, które mogłyby być niezgodne z zasadami diety proteinowej. W przypadku niezgodności związanych ze składem lub produktami przepisu, moderator ma prawo skorygować błędy lub nieścisłości przepisu.
7. Na FORUM obowiązuje zakaz umieszczania reklam produktów o wątpliwym działaniu, reklam i linków obcych serwisów, stron internetowych, konsultantów (które/którzy nie współpracują z Portalem i/lub Forum http://www.dietaproteinowa.tv). Osoby zamieszczające takie treści mogą być ukarane blokadą na FORUM (tymczasową lub stałą).
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 345
Rejestracja: 02 Mar 2010, 18:03

Reklamy


  • Reklamy

Wróć do Regulamin użytkowników forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

  • Reklamy