Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej


  • Reklamy

Podstawowe zasady

Podstawowe zasady i reguły korzystania z Forum Portalu diety proteinowej www.dietaproteinowa.tv

Podstawowe zasady

Postprzez admin » 01 Sie 2010, 16:58

1. Użytkownik rejestrując się na FORUM serwisu dietaproteinowa.tv ma obowiązek zapoznania się z niniejszym REGULAMINEM, zaakceptowania go i przestrzegania jego postanowień. Z chwilą rejestracji na FORUM Użytkownik, zgodnie z zapisami REGULAMINU, przyjmuje na siebie wszelkie ewentualne konsekwencje wynikające z jego łamania.
2. Użytkownik zamieszczając na FORUM dowolne materiały (np. zdjęcia, przepisy, komentarze, opinie itp.) oświadcza, że przysługują mu do nich autorskie prawa majątkowe, które nie są przy tym ograniczone na rzecz osób trzecich oraz, że ich publikacja na FORUM serwisu dietaproteinowa.tv nie narusza jakichkolwiek praw osób trzecich lub obowiązujących przepisów prawa.
3. Publikując treści na FORUM serwisu dietaproteinowa.tv Użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie i publikację zarówno na FORUM jak i na stronie http://www.dietaproteinowa.tv.
4. Użytkownik zobowiązuje się, że w momencie wystąpienia z roszczeniami w stosunku do FORUM serwisu dietaproteinowa.tv przez osoby trzecie z tytułu naruszenia ich praw przez Użytkownika, przejmuje On na siebie w całości konsekwencje ewentualnego postępowania sądowego i jego następstw.
5. Obowiązuje zakaz namawiania do zachowań szkodliwych dla zdrowia oraz propagowania takich zachowań. Za zachowania szkodliwe uznaje się również łamanie zasad diety i namawianie do odstępstw w regułach diety Dukana. Za takie działania moderator może przyznać ostrzeżenie, a w uzasadnionych przypadkach zablokować konto użytkownika łamiącego regulamin.
6. Każdy Użytkownik ma prawo zgłosić moderatorowi lub administratorowi FORUM zachowania przez niego uznane za nieodpowiednie lub łamiące regulamin FORUM.
7. Podstawowym obowiązkiem każdego użytkownika FORUM jest przestrzeganie zasad dobrego smaku i kulturalnych zachowań wobec innych użytkowników FORUM. Niestosowane, roszczeniowe bądź chamskie zachowanie w stosunku do użytkowników Forum, skutkować będzie przyznaniem ostrzeżenia lub blokadą konta na Forum.
8. Nie krytykuj i nie podważaj autorytetu oraz decyzji moderatorów/administratora w kwestiach REGULAMINU. W razie jakichkolwiek wątpliwości po prostu skontaktuj się z moderatorem/administratorem poprzez mechanizm Prywatnych Wiadomości PW.
9. Administrator i moderatorzy FORUM nie ponoszą odpowiedzialności za treści umieszczane na FORUM przez Użytkowników. Użytkownik ma prawo do modyfikowania treści swoich postów, nie ma jednak prawa żądać od administratora oraz moderatorów usunięcia swoich postów, bowiem decyzja o umieszczeniu ich na FORUM jest traktowana jako równoznaczna z decyzją przeznaczenia ich do użytku publicznego.
10. Administrator oraz moderatorzy FORUM zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmian w REGULAMINIE. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na FORUM.
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 345
Rejestracja: 02 Mar 2010, 18:03

Reklamy


  • Reklamy

Wróć do Regulamin użytkowników forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

  • Reklamy