Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

Witam, jestem nowa/nowy na Forum

Kilka słów o NAS, stosujących dietę proteinową lub dopiero zaczynających proteinową przygodę. Moderatorka: mahisna

START

Postprzez kicia1 » 27 Maj 2010, 08:16

witam, zaczynam od 1 czerwca i boję sie ze nie przetrwam:( w ciązy przytyłam 22 kg, i jestem przerazona.. najbardziej czego mi będzie brak to ciasteczek...
kicia1
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Reklamy

Re: START

Postprzez Ally » 27 Maj 2010, 08:22

Ciasteczka sobie upieczesz. Czytałaś przepisy, książkę?
Nic się nie martw. Ze wsparciem koleżanek dasz radę :D

Mi tez zostały kilogramy po ciążach. Śmieję się , ze na kazde dziecko po dyszce :roll:

Będzie dobrze.

A dlaczego do 1-szego a nie od jutra na przykład??? ;)
Ally
STARSZYZNA FORUMOWA
STARSZYZNA FORUMOWA

Postprzez kicia1 » 27 Maj 2010, 08:26

Bo jeszcze karmie piersią a nie chce żeby Mały miał odtłuszczone mleko:) Ksiązke czytałam anawet kupiłam ta najnowższą z przepisami. Mam tez kilka przepisow na slodkości ale boję sie bo nigdy slodkiego sobie nie odmawiałam. dzieki za wsparcie
kicia1
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez duska » 27 Maj 2010, 21:31

Hej, jak czytałaś książkę to wiesz, że dla mam karmiących nie ma przeciwwskazań a nawet mogą jeść o 30% tłustsze produkty :))) Wiem bo sama karmię piersią:)
Awatar użytkownika
duska
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Miejscowość: Warszawa

Postprzez AIDATTA » 27 Maj 2010, 22:00

HEJ dziewczyny!! ja tu pierwszy raz :-) zachęcona przez moją siostrę. Normalnie serce się raduje ze tutaj taka przyjemna atmosfera panuje - mam nadzieję, że będzie mi łatwiej. tak sobie czytam o tej diecie, i stwierdzxam że zaczynam od jutra :-) dziewczyny (i chłopaki?) 3majcie proszę kciuki. Wiem, że mogę dać radę, tak jak i Wy. Jestem wegetarianką, wiecie może, czy to ma jakiś wpływ na tą dietę? i jeszcze jedno pytanko - czy te otręby to też je jeść w fali uderzeniiowej - proteinowej, bo ona jest pierwsza prawda? z góry dziękuję i zyczę dobrej nocy - do zgadania Agnieszka
AIDATTA
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez alleha » 28 Maj 2010, 12:41

hej, witaj :) cieszymy sie, ze dolaczasz :)

ale wegetarianka...? to dietka dla miesozernych ;) podstawa jest miesko wg mnie ....

a otreby jesz od pierwszego dnia diety do dnia zejscia z tego swiata ;)
Image
FI (23-27/02) -3.1kg
FII 3/3
maly cel: 69,9kg do 12 czerwca - przeprowadzka do paryza :D
Awatar użytkownika
alleha
STARSZYZNA FORUMOWA
STARSZYZNA FORUMOWA

Miejscowość: birmingham, uk

Postprzez kicia1 » 28 Maj 2010, 15:39

Tak wiem że można karmic i dietę stosować, ale nie zaczyna sie jej of fazy uderzeniowej tylko chyba od III. Nie pamietam teraz dokladnie. Natomiast pamietam ze wyraźnie bylo napisane że mleko moze byc niebezpieczne dla dziecka jak sie stosuje diety. Chcialam Maleństwu i sobie dac jeszcze trochę pysznych węglowodanów :) Zreszta nie wiem co jest ze mna nie tak ale zawsze jak karmie to nie udaje mi sie zrzucic wiećej niż 1 kg na miesiąc. A jest to juz moje 3 dziecko więc liczyłam sie z tym ze powrót do wagi sprzed ciaży bedzie cieżki, choc dudnia o tym w wszedzie że jak sie karmi piersią to sie traci iles tam kalorii. A mam pytanie czy bedąc na diecie podczas karmienia to udało Ci sie schudnąc?
pozdr
kicia1
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez dorinka » 28 Maj 2010, 16:46

to było dawno, ale dobrze pamiętam: podczas karmienia każdego dziecka (a mam ich 3 szt.) tyłam, bez względu na to, co robiłam i czego by mi ktoś nie mówił. Taki mam organizm. Gromadził, jakby szły czasy głodu.
Image

po raz trzeci zaczynam
I faza od 1.04.11
dorinka
GADUŁA
GADUŁA

Postprzez marysia » 28 Maj 2010, 17:00

A co wegetarianka będzie jadła na proteinach?Myślę,że ta dieta nie bardzo nadaje się dla wegetarian,ale powodzenia życzę.Skonsultuj to z kimś mądrym i kompetentnym.
marysia
STARSZYZNA FORUMOWA
STARSZYZNA FORUMOWA

Postprzez dorinka » 28 Maj 2010, 17:04

ja jestem bezmięsna. Jakoś sobie radzę, serki, jogurty, jajka. Da się, tylko bardziej kombinować trzeba.
Image

po raz trzeci zaczynam
I faza od 1.04.11
dorinka
GADUŁA
GADUŁA

Następna

• Reklamy

Wróć do Przedstawmy się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklamy