Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

Witam, rozpoczynam dietę

Kilka słów o NAS, stosujących dietę proteinową lub dopiero zaczynających proteinową przygodę. Moderatorka: mahisna

Re: Witam, rozpoczynam dietę

Postprzez charsi » 18 Sie 2011, 18:15

A jak zrobić taki sernik ? Bo w kwestii przepisów Tej diety to jestem na raczkującym poziomie :? i czy w I fazie mogę wszamać kawałek ??
charsi
NOWY
NOWY

Reklamy

Postprzez jaiwa » 18 Sie 2011, 18:40

charsi napisał(a):A jak zrobić taki sernik ? Bo w kwestii przepisów Tej diety to jestem na raczkującym poziomie :? i czy w I fazie mogę wszamać kawałek ??

witaj, miłego smacznego dukania. Poszperaj sobie tutaj:http://forum.dietaproteinowa.tv/viewforum.php?f=75
Zgubiono ok 12kg
FAZA I -11.04.- 13.04.11
FAZA II- 14.04- 17 VII
18 VII - zaczynam taniec w III

Zgubiono 8 kg
kolejna walka start
05.01.-07.01.2015 - 1kg
jaiwa
STARSZYZNA FORUMOWA
STARSZYZNA FORUMOWA

Postprzez alinka 49 » 18 Sie 2011, 18:42

jaiwa napisał(a):
charsi napisał(a):A jak zrobić taki sernik ? Bo w kwestii przepisów Tej diety to jestem na raczkującym poziomie :? i czy w I fazie mogę wszamać kawałek ??

witaj, miłego smacznego dukania. Poszperaj sobie tutaj:http://forum.dietaproteinowa.tv/viewforum.php?f=75

Ja dukanowy serniczek jem codziennie :mniam: :mniam:
Image[/url]

Początek 25.11.11
alinka 49
GADUŁA
GADUŁA

Postprzez ifonka » 18 Sie 2011, 18:43

ja robiłam tylko ten viewtopic.php?f=82&t=58
dopiero w weekend będę testowała nowe przepisy :D
Image
Awatar użytkownika
ifonka
STAŁY BYWALEC
STAŁY BYWALEC

Miejscowość: Poznań

Postprzez Xoxalera » 18 Sie 2011, 18:53

ja robie sernik na zimno i ptasie mleczko z ciast.. i ze 3 razy zrobiłam tiramisu :)
Image

23.06.2011 - 28.06.2011 - Faza I
29.06.2011 - in progress Faza II

Cel 1: Magiczna 5 z przodu,,,,, :) - zrealizowany
Cel 2: Magiczna 4 z przodu ... - w toku ......

Zapraszam na kawusię i pogaduchy :)

http://forum.dietaproteinowa.tv/viewtopic.php?f=19&t=6983
Awatar użytkownika
Xoxalera
GADUŁA
GADUŁA

Postprzez ifonka » 18 Sie 2011, 19:17

mniemi.... już wiem co będę pichcić w weekend:D
dziękuję :P
Image
Awatar użytkownika
ifonka
STAŁY BYWALEC
STAŁY BYWALEC

Postprzez jetkaaaaaa » 19 Sie 2011, 00:42

no i nadal jest off topic..

a jak się napisze, żeby tego nie robić, to zaraz najazd że niby ktoś się oburza.. a wciąż i wciąż i wciąż do znudzenia się pisze, że to temat WITANIA NOWYCH OSÓB.. a nie pogaduchy o innych rzeczach..

ludzie no..
http://forum.dietaproteinowa.tv/viewtopic.php?f=19&t=6134 mój mini dzienniczek, zapraszam serdecznie na pogaduchy :)
jetkaaaaaa
STARSZYZNA FORUMOWA
STARSZYZNA FORUMOWA

Miejscowość: Warszawa

Postprzez ifonka » 19 Sie 2011, 06:54

jetkaaaaaa napisał(a):no i nadal jest off topic..

a jak się napisze, żeby tego nie robić, to zaraz najazd że niby ktoś się oburza.. a wciąż i wciąż i wciąż do znudzenia się pisze, że to temat WITANIA NOWYCH OSÓB.. a nie pogaduchy o innych rzeczach..

ludzie no..

kochana ale się nie denerwuj!!!
Image
Awatar użytkownika
ifonka
STAŁY BYWALEC
STAŁY BYWALEC

Postprzez superja7 » 19 Sie 2011, 08:36

Hej wam. Na imie mam Sylwia mam 25 lat mam 161cm wzrostu i waze 68,7 kg ( zaczynalam 16.08 z waga 69,5!) Odkad pamietam zawsze bylam pulchniejsza raz bardziej a raz mniej, przez polowe mojego zycia walcze z moim tluszczykiem, non stop mialam jakies diety ktore i tak w sumie nic nie pomagaly, moze na poczatku ale z biegie czasu przestawalam stosowac i robilam po swojemu czyli wracalam do wagi startowej lub troche wiecej. Z dukanem zetknelam sie rok temu w wrzesniu lub pazdzierniku nie pamietam dokladnie. Po pierwszej fazie schudlam 2,5 kg (wazylam mniej w tedy 64kg) ale ze nie mialam ksiazki a tez nie chialo mi sie robic dan to szybko znudzila mi sie ta dieta, chociaz nigdy glodna nie chodzilam, czyli po prostu przez moje niedbalstwo to co schudlam po 3 miesiacach znow przytylam! No i tak robilam ze teraz wazylam 69,5 kg! Ale od wtorku 16 sierpnia br. wzielam sie za siebie znowu i wiem ze teraz bedzie mi latwiej gdyz zamowilam sibie ksiazki Dr. Dukana chyba zreszta wszystkie hehe i napewno nudno nie bedzie z tyloma przepisami, co prawda mieszkam w Szwecji i nie mam wszystkich produktow ktore sa w Polsce ale napewno dam rade. Pozdrawiam wszystkich i wszystkim zycze powodzenia.
[url=http://straznik.dieta.pl/]Image
superja7
NOWY
NOWY

Miejscowość: Vallberga/ Szwecja

Postprzez Offca » 19 Sie 2011, 08:38

superja7 napisał(a):Hej wam. Na imie mam Sylwia mam 25 lat mam 161cm wzrostu i waze 68,7 kg ( zaczynalam 16.08 z waga 69,5!) Odkad pamietam zawsze bylam pulchniejsza raz bardziej a raz mniej, przez polowe mojego zycia walcze z moim tluszczykiem, non stop mialam jakies diety ktore i tak w sumie nic nie pomagaly, moze na poczatku ale z biegie czasu przestawalam stosowac i robilam po swojemu czyli wracalam do wagi startowej lub troche wiecej. Z dukanem zetknelam sie rok temu w wrzesniu lub pazdzierniku nie pamietam dokladnie. Po pierwszej fazie schudlam 2,5 kg (wazylam mniej w tedy 64kg) ale ze nie mialam ksiazki a tez nie chialo mi sie robic dan to szybko znudzila mi sie ta dieta, chociaz nigdy glodna nie chodzilam, czyli po prostu przez moje niedbalstwo to co schudlam po 3 miesiacach znow przytylam! No i tak robilam ze teraz wazylam 69,5 kg! Ale od wtorku 16 sierpnia br. wzielam sie za siebie znowu i wiem ze teraz bedzie mi latwiej gdyz zamowilam sibie ksiazki Dr. Dukana chyba zreszta wszystkie hehe i napewno nudno nie bedzie z tyloma przepisami, co prawda mieszkam w Szwecji i nie mam wszystkich produktow ktore sa w Polsce ale napewno dam rade. Pozdrawiam wszystkich i wszystkim zycze powodzenia.

Trzymam mocno kciuki za wytrwałość! :buziak:
Awatar użytkownika
Offca
STARSZYZNA FORUMOWA
STARSZYZNA FORUMOWA

Miejscowość: *Katowice*

PoprzedniaNastępna

• Reklamy

Wróć do Przedstawmy się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklamy