Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

Witam, rozpoczynam dietę

Kilka słów o NAS, stosujących dietę proteinową lub dopiero zaczynających proteinową przygodę. Moderatorka: mahisna

Re: Witam, rozpoczynam dietę

Postprzez alija-h » 18 Sie 2011, 14:17

zie_lona napisał(a):Cześć dziewczyny :boi: Zajrzałam na to forum przypadkowo, szukając w sieci informacji o diecie Dukana. Bardzo spodobała mi się stworzona przez Was atmosfera, zrozumienie i ciepło, jakie emanuje z postów. Postanowiłam dołączyć.

Mam 34 lata. Zawsze byłam bardzo szczupła, potem pojawiły się problemy zdrowotne i po lekach z 52 kg podskoczyłam na 92.. Potem zeszłam do 63, pojawiła się upragniona ciąża (z założenia jestem bezpłodna :D ), wielowodzie, zatrucie ciążowe, jakieś dodatkowe problemy z przemianą materii i... finalnie po ciąży ważyłam 118 kg. Zeszłam do 96 kg ale.. wciąż nie mogę patrzeć na siebie. Organizm doszedł do siebie, ale ciało niestety nie. Liczę na duże wsparcie i wiele uśmiechów zrozumienia! Zaczynam walkę o siebie i na pewno doping się przyda. Zwłaszcza, że niedawno poznałam faceta, zakochałam się i bardzo chcę mu się podobać :oops: Chciałabym zejść do 65 kg, bo to waga przy której wyglądałam najlepiej i doskonale się czułam.. Znajoma zrzuciła na Dukanie 28 kg. Myślicie, że się uda?

Uściski i uśmiechy dla wszystkich ;)

Hej zielo_na:) trzymam za Ciebie kciuki. Musi sie udac!!!

Pozdrawiam, Alija-h
alija-h
NOWY
NOWY

Reklamy

Postprzez jetkaaaaaa » 18 Sie 2011, 14:40

alija-h napisał(a):Dzieki jetkaaaaaa za info. Myslalam, ze jak przerwalam I faze w 3 dniu, to musze zaczac od poczatku.... ale ok od jutra wprowadzam warzywka.
czuje sie super!!!!!

juz dzisiaj wprowadz. i powodzenia

witam pozostałych nowych dukaczy!
http://forum.dietaproteinowa.tv/viewtopic.php?f=19&t=6134 mój mini dzienniczek, zapraszam serdecznie na pogaduchy :)
jetkaaaaaa
STARSZYZNA FORUMOWA
STARSZYZNA FORUMOWA

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Anilo » 18 Sie 2011, 15:38

Witam Wszystkich, no i moją przygodę z dietą czas zacząć, (zaczynam od poniedziałku) :) Moja córa ma już ponad 2 lata a ja dalej ponad 10 kg za dużo, kiedyś ważyłam 49 kg przy wzroście 164!!!! Rzuciłam palenie i po roku 10kg więcej, a po urodzeniu dziecka kolejne 10kg, No o 49 nie marze ale 59 bardzo bym chciała, mam nadzieję, że dam radę!!!! Powiem szczerze, że mam mętlik w głowie (chyba ze stresu)!!!! Czytam forum Wasze przepisy i dalej nie wiem co mam szamać w poniedziałek itd. I nie wiem ile dni zastosować dla fazy uderzeniowej!!!! Serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich początkujących i tych finiszujących też!!!!!!
Image

F1 5dni 3kg mniej tylko albo aż ;P
F2 za mną ,9kg
F3 od 22.10.2011 trwam :) 1kg mniej
Awatar użytkownika
Anilo
NOWY
NOWY

Postprzez Xoxalera » 18 Sie 2011, 15:43

pewnie że dasz radę, Trzymamy się razem tutasj i wspieramy :) jak cos pytaj, Zrób testa ile dni uderzeniówki :) i zakładaj dzienniczek :)
Image

23.06.2011 - 28.06.2011 - Faza I
29.06.2011 - in progress Faza II

Cel 1: Magiczna 5 z przodu,,,,, :) - zrealizowany
Cel 2: Magiczna 4 z przodu ... - w toku ......

Zapraszam na kawusię i pogaduchy :)

http://forum.dietaproteinowa.tv/viewtopic.php?f=19&t=6983
Awatar użytkownika
Xoxalera
GADUŁA
GADUŁA

Postprzez dyzial » 18 Sie 2011, 16:22

zie_lona napisał(a):Cześć dziewczyny :boi: Zajrzałam na to forum przypadkowo, szukając w sieci informacji o diecie Dukana. Bardzo spodobała mi się stworzona przez Was atmosfera, zrozumienie i ciepło, jakie emanuje z postów. Postanowiłam dołączyć.

Mam 34 lata. Zawsze byłam bardzo szczupła, potem pojawiły się problemy zdrowotne i po lekach z 52 kg podskoczyłam na 92.. Potem zeszłam do 63, pojawiła się upragniona ciąża (z założenia jestem bezpłodna :D ), wielowodzie, zatrucie ciążowe, jakieś dodatkowe problemy z przemianą materii i... finalnie po ciąży ważyłam 118 kg. Zeszłam do 96 kg ale.. wciąż nie mogę patrzeć na siebie. Organizm doszedł do siebie, ale ciało niestety nie. Liczę na duże wsparcie i wiele uśmiechów zrozumienia! Zaczynam walkę o siebie i na pewno doping się przyda. Zwłaszcza, że niedawno poznałam faceta, zakochałam się i bardzo chcę mu się podobać :oops: Chciałabym zejść do 65 kg, bo to waga przy której wyglądałam najlepiej i doskonale się czułam.. Znajoma zrzuciła na Dukanie 28 kg. Myślicie, że się uda?

Zielona, z tego co piszesz sporo w życiu przeżyłaś.nie martw się dasz radę i wagę też pobijesz ;)
mocno trzymam za ciebie kciuki,powodzenia.
Image
Image

31.05. 2011

Każdy z nas nosi w sobie piękno. Cała sztuka polega na tym, by umieć je odkryć
dyzial
STARSZYZNA FORUMOWA
STARSZYZNA FORUMOWA

Postprzez anela » 18 Sie 2011, 16:59

dyzial napisał(a):

oczywiscie ze sie uda !!
Image

DZIENNICZEK : http://forum.dietaproteinowa.tv/viewtopic.php?f=19&t=7023

faza 1- 05.08/09.08= minus 6 kg :)
faza 2- 10.08- trwa i bedzie trwac :)
anela
MANIAK FORUMOWY
MANIAK FORUMOWY

Postprzez anikee » 18 Sie 2011, 17:06

Nie ma innej opcji. Musi sie udac :)
Image

http://forum.dietaproteinowa.tv/viewtopic.php?f=19&t=7077
anikee
STAŁY BYWALEC
STAŁY BYWALEC

Postprzez alinka 49 » 18 Sie 2011, 18:03

Cieszę się bardzo,że nas :cwaniak: przybywa
Image[/url]

Początek 25.11.11
alinka 49
GADUŁA
GADUŁA

Postprzez charsi » 18 Sie 2011, 18:05

Witam wszystkie wojowniczki !
Mam 30 lat i 16 kg do usunięcia (tak mi się marzy). Kilka razy stosowałam diety i bez skutku, zawsze łapał mnie kryzys i odchudzanie szło w odstawkę :( . Mam jednak nadzieję że tym razem osiągnę swój cel. Są już efekty : walczę dopiero drugi dzień a już :bije: 1.1 kg mniej. Najtrudniejsze będą niedziele bo przeważnie jeżdżę z narzeczonym do rodziców na obiadki, a tam wiadomo : pyszny rosołek, pieczone mięsko ... i zawsze jakieś ciasto się znajdzie. To będzie dla mnie trudny test .
Ale myślę, że z waszą pomocą dotrwamy do końca ;)
Życzę wszystkim wytrwałości w dążeniu do celu.
charsi
NOWY
NOWY

Postprzez ifonka » 18 Sie 2011, 18:08

oj znam ten ból... ale dasz radę, mocno trzymam kciuki!
a na niedzielne obiady jest rozwiązanie :D możesz być kochana i sama coś upiec :)
ja tak zrobiłam jak byłam zaproszona na roczek do znajomych ;)
mój sernik został pochłonięty w 5 minut :D każdy chciał spróbować bo coś nowego!! i wszystkim smakowało... to oczywiście najważniejsze ;P
Image
Awatar użytkownika
ifonka
STAŁY BYWALEC
STAŁY BYWALEC

Miejscowość: Poznań

PoprzedniaNastępna

• Reklamy

Wróć do Przedstawmy się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklamy