Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

Witam, rozpoczynam dietę

Kilka słów o NAS, stosujących dietę proteinową lub dopiero zaczynających proteinową przygodę. Moderatorka: mahisna

Przedstawmy się :)

Postprzez Donka » 15 Mar 2010, 10:20

Może napiszemy tutaj coś o sobie.Lepiej się poznamy skoro mamy się wspierać dążąc do celu upragnionej wagi?

To zaczynam.mam na imię Dominika i mam 26 lat.Po ciąży ciężko jest zrzucić dodatkowe kilogramy więc pora wziąść się za siebie.
Zrzucić chciałam dość sporo bo aż 25 kg więc troszkę na forum posiedzę.
Puki co za mną 6,7 kg i uważam iż mniej kombinujemy z daniami....tym lepiej dla naszej wagi.Mam na myśli wszelakie deserki zawierające skrobię kukurydzianą, kakao i mleko w proszku.
Donka
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Reklamy

Re: Przedstawmy się :)

Postprzez ania » 15 Mar 2010, 20:05

Hej Dominika! :)
Mam na imię Ania lat 30 i w sumie do zrzucenia miałam 5kg, 3 już za mną.......ale coś kurczę coraz częściej rozglądam się za małym grzeszkiem w postaci czekoladki lub batonika ;) No i waga tak jakoś mi stanęła w miejscu, motywacja powoli ucieka w las.
Grunt, że ciągle jeszcze walczę.
Awatar użytkownika
ania
MODERATOR
MODERATOR

Postprzez kasia » 16 Mar 2010, 13:29

Hej:)

Na imie mam Kasia. Wlasnie dzisiaj stuknela mi 30-stka:) Ciesze sie, ze coraz wiecej ludzi loguje sie na forum, bo to oznacza, ze nie jestesmy osamotnione w swoich celach. Nie wygladam zle, ale te 6 kg w dol to by sie przydalo;)
kasia
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez Donka » 16 Mar 2010, 18:58

100 lat 100 lat ................. :D :D :D
Donka
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez isabel76 » 16 Mar 2010, 20:32

Witam wszystkich!
Jestem Iza, lat 34, to mój drugi raz na diecie. Ostatnim razem udało mi się zrzucić 5kg, ale niestety nie wytrwałam do końca.

P.S.Wszystkiego najlepszego !
isabel76
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Postprzez czarnawredna » 18 Mar 2010, 11:07

Witam, mam na imię Natalia.
Odchudzam się odkąd pamiętam z różnym skutkiem. Skoro już piszemy o sobie i tak na prawdę się nie znamy to przeciez, mogę byc szczera . Tak więc życie na diecie mnie fascynowało od zawsze początki były Healthy Lifestyle itd.
Później jednak przekształciło się to w obsesję, uczucie głodu było czymś co wywoływało na mej twarzy uśmiech i mysli,że jestem silna - tak... zachorowałam na anoreksje, która po prawie 3 latach przekształciła sie w bulimię. Po rozpoczęciu studiów a przede wszystkich myslami tylko o diecie zawaliam pare egz. na szczęscie się opamiętałam !
Chociaż nie jest łatwo wyszłam z choroby i mam nadzieje,ze tak pozostanie bo zależy mi na studiach
Dlatego teraz postanowiłam zrzucac kg w zdrowy sposób.

Mam nadzieje, że znajde tu wsparcie i ZDROWE PRZEPISY na diete.
* nie ma szczęscia bez ofiar *
czarnawredna
NOWY
NOWY

Miejscowość: Łódź

Postprzez isabel76 » 18 Mar 2010, 19:57

A ile dziewczyny macie do zrzucenia kilogramów?
Ja jeszcze 8 :roll:
isabel76
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Postprzez kasia » 18 Mar 2010, 20:48

Do czarnawredna...
Mozesz na nas liczyc:) Będziemy Cie wspierac wiec pisz smialo na forum. Pamietaj, ze kazdej z nas jest ciezko, dlatego tu jestesmy, aby wymieniac sie uwagami. A ile teraz masz do zrzucenia?
kasia
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez czarnawredna » 18 Mar 2010, 20:58

Dzięki Kasia !

tak jak już pisałam ane, po ośrodku do którego trafiłam z wagą 34,7 odratowali mnie, ale od tamtej pory nie stanełam na wadze, szczerze boje się. Moją wagą są stare spodnie nie chce już ważyć tyle ile ważyłam ale jak narazie czuje sie bardzo źle w swym ciele.
Moim wyznacznikiem sa spodnie, to jest moja metafora wagi.
Tak więc nie mogę odpowiedzieć na pytanie, ale czuję, że gdzieś w okolicach 15 kg na pewno muszę zrzucić !
* nie ma szczęscia bez ofiar *
czarnawredna
NOWY
NOWY

Miejscowość: Łódź

Postprzez ewikonka » 18 Mar 2010, 21:42

witam
Mam na imię Ewa lat 46. Dwa lata temu rzuciłam po 26 latach palenie i w ciągu roku przytyłam 25 kg.
We wrześniu 2009 roku ważyłam 92 kg. Na Dukanie jestem od października. Zgubiłam 16 kg, przyznaję, że kilka razy "zboczyłam" w wyznaczonej trasy
Zostało mi do zgubienia 10 kg, a później III faza. Mam nadzieję, że pod koniec maja ją zacznę (obym znów nie zbłądziła)
ewikonka
NOWY
NOWY

Następna

• Reklamy

Wróć do Przedstawmy się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

• Reklamy