Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

Jak chudniemy w poszczególnych dniach fazy ataku

Wasze rezultaty stosowania pierwszej fazy diety Dukana

Re: Jak chudniemy w poszczególnych dniach fazy ataku

Postprzez Słonik » 14 Lut 2013, 10:20

Ja myślę, ze w tydzień da radę spalić 1 kg tłuszczu, ale jeśli w tydzień waga wskazuje o 1 kg mniej to nie ma szans by to był sam tłuszcz.
W sumie utrata np. 5 kg nie oznacza utraty 5 kg tłuszczu.

U mnie waga najszybciej spadała na uderzeniówce i w pierwszym miesiącu. Teraz organizm pokazuje jakieś foszki, czyli raczej normalnie się dzieje.
Image

Mój dziennik: http://forum.dietaproteinowa.tv/viewtopic.php?f=19&t=9041
Awatar użytkownika
Słonik
BYWALEC
BYWALEC

Reklamy

Postprzez Maniek85 » 14 Lut 2013, 17:20

Pewnie by się dało, ale przy ekstremalnie wysokim wysiłku fizycznym i bardzo niskokalorycznej diecie. Mowa oczywiście o samym tłuszczu. A w przypadku uderzeniówki to jest to w 90% woda. Organizm dopiero po pewnym czasie zaczyna spalać tłuszcz. Ten spadek ma mieć efekt psychologiczny. Wielu traci nawet po kilka kg. Dla mnie nie jest problemem zrzucić 3 kg nawet w 3 dni. Ale to nie będzie tłuszcz tylko woda:)
Maniek85
MODERATOR
MODERATOR

Postprzez doradora » 14 Lut 2013, 18:43

Vitalna napisał(a):Mi mija wlasnie 2 dzien i tylko 0,6 kg.. chociaz szczerze mowiac to co sie waze to moja waga bardziej rosnie niz spada... To moja pierwsza dieta, ale jezeli dalej tak pojdzie to nie bedzie fajnie.. po przeczytaniu waszych wypowiedzi spodziewalam sie bardziej spektakularnych wynikow..

mnie bardziej zastanawia jak to -0,6 i to bardziej rośnie niż spada?
ile razy dziennie się ważysz?
wiesz, że jak wypijesz litr wody, to jesteś o kilogram cięższa??
a jak zjesz 300g twarogu to też ważysz 300g więcej :)

waż się raz dziennie, na czczo, po siku, bez ubrania i bez butów, dzięki temu będziesz miała najbardziej optymalne warunki do porównywania wyników
Image
doradora
STAŁY BYWALEC
STAŁY BYWALEC

Postprzez wajola » 23 Lut 2013, 20:00

Cześć, mam pytanie.
Jestem w trakcie pierwszej fazy. Po 5 dniach miałam 2 kg mnie, ale wczoraj miałam imprezę rodzinną, wypiłam trochę wina. Dzisiaj po wejsciu na wagę znow mam swoją starą wagę. Co powinnam teraz zrobic?
wajola
NOWY
NOWY

Postprzez Hemoglobina » 24 Lut 2013, 19:05

2 dzień na uderzeniówce, nie ważę się na razie. Zważę się pierwszego dnia II fazy.
Najbardziej wkurza w fazie ataku ;D latanie siku co 10 minut ;p
Image
Hemoglobina
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez ptaQ » 25 Lut 2013, 11:29

Hemoglobina napisał(a):Najbardziej wkurza w fazie ataku ;D latanie siku co 10 minut ;p

Ale do doooobrzeeee - znaczy ketoza pięknie zaskoczyła i nerki się filtrują :oklaski:
I F + II F => -18kg
III F => +0kg :)
IV F - 20.06.2012 - ... :)

forever trusting who we are, and nothing else matters...
Image
mój dzienniczek: http://forum.dietaproteinowa.tv/viewtopic.php?f=19&t=7263 <= ZAPRASZAM :)
Awatar użytkownika
ptaQ
MODERATOR
MODERATOR

Miejscowość: Łódź

Postprzez przy kawie ona » 26 Lut 2013, 08:27

Witam jestem drugi dzień na 1 fazie poki co mam 1kg mniej, wiec ciesze się :)Wedlog testu mam mieć 6 dni protein :) Powodzenia i pozdrawiam wszystkich Dukajacych
Image
przy kawie ona
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez przy kawie ona » 26 Lut 2013, 14:30

Hey
Mam pytanie odnośnie ilości dni w 1 fazie dukan wyliczyl mi 6 dni , jak myślicie mogę zrobić tylko 3 dni , bo normalnie nie wytrzymam na samych proteinach , wkurzylam się samam na siebie bo dziś jest 2 dzień a zjadłam 2 male gruszki :roll: boje się ze nie wytrzymam tych 6 dni i zuce w cholerę diete , wiec mysle ze skruce sobie do 3 dni i wskoczę na piw . Co myślicie o systemie 3/3?czy lepiej 1/1? Dzikeuje za porade
Image
przy kawie ona
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez doradora » 26 Lut 2013, 19:12

przy kawie ona napisał(a):Hey
Mam pytanie odnośnie ilości dni w 1 fazie dukan wyliczyl mi 6 dni , jak myślicie mogę zrobić tylko 3 dni , bo normalnie nie wytrzymam na samych proteinach , wkurzylam się samam na siebie bo dziś jest 2 dzień a zjadłam 2 male gruszki :roll: boje się ze nie wytrzymam tych 6 dni i zuce w cholerę diete , wiec mysle ze skruce sobie do 3 dni i wskoczę na piw . Co myślicie o systemie 3/3?czy lepiej 1/1? Dzikeuje za porade

tak się zastanawiam, czy czytałaś już książkę Doktorka? mam przedziwne wrażenie, że nawet nie wiesz, o jakiej książce piszę, prawda?
gruszkę? naprawdę zjadłaś dwie gruszki w czasie fazy uderzeniowej?
myślisz, że jak przejdziesz na II fazę, to te gruszki będziesz mogła jeść do woli?
Image
doradora
STAŁY BYWALEC
STAŁY BYWALEC

Postprzez lavendula » 04 Wrz 2013, 10:27

Z tymi gruszkami to już poległaś niestety. Chyba będziesz musiała zacząć od nowa.
O ile chcesz i masz głębsze pojęcie o kolejnych etapach diety.

Ja jestem właśnie na 4 dniu fazy uderzeniowej.
Ogólnie mam być 7 dni.
Nie mam jak się ważyć, ponieważ nie mam wagi w domu. Więc zważę się dopiero w sobotę, albo w niedzielę.
Liczę chociaż na 2 kg mniej! Bardzo bym chciała. Obym się nie rozczarowała :)
Image[/url]
Awatar użytkownika
lavendula
STAŁY BYWALEC
STAŁY BYWALEC

PoprzedniaNastępna

• Reklamy

Wróć do Rezultaty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

• Reklamy