Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

Wy też tak macie?? Co was zadziwilo?

Pytanie związane ze stosowaniem fazy uderzeniowej

Wy też tak macie?? Co was zadziwilo?

Postprzez Owsiankowa » 26 Lut 2015, 10:01

Chodzi mi o taka ogromna, a w kazdym razie wzrastajaca z dnia na dzień swiadomośc tego co jemy. :boje_sie: To zakrawa czasem na obsesje. Ja przeszłam u siebie w miescie wszystkie dostepne markety, w poszukiwaniu produktow nadajacych sie do dukania. AND THE WINNER IS.... Biedra i Tesco.. Zawiodłam sie na kilku ale nie o tym chcialam pisac :) Stoje w tych sklepach, czytam te opakowania i madrzejsza jestem kazdego dnia.Wow! W chrzanie jest tluszcz!!! Wiedziałyscie? Mega ilosc cukru w kechupie! Jakie produkty zadziwiły was najbardziej swym skladem?
Awatar użytkownika
Owsiankowa
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Reklamy

Re: Wy też tak macie?? Co was zadziwilo?

Postprzez Skadi » 26 Lut 2015, 10:50

Mnie ostatnio zdziwiło, że do zielonych warzyw paczkowanych dodaje się konserwanty. Ja ich w zimie co prawda nie jem, a latem też nie kupuję paczkowanych, tylko takie w główkach, co to pięknie więdną po 1 dniu. Jednak bezczelność producentów jest coraz większa.
pierwsze podejście do Dukana X.2010-III.2011 - 92kg--> 72 kg
drugie podejście II-IV.2013 80kg-->72kg

eksperymentuję z paleo
Dzienniczek http://forum.dietaproteinowa.tv/viewtopic.php?f=19&t=9209
Tysiąc razy mówiłam ludziom, że jestem miła. Krzyczałam, groziłam, biłam. Bez skutku, nikt nie wierzy :(
Awatar użytkownika
Skadi
MODERATOR
MODERATOR

Re: Wy też tak macie?? Co was zadziwilo?

Postprzez il0nA » 07 Kwi 2016, 15:20

Mnie zawsze dziwią śladowe ilości orzechów wszędzie. To tak jakby w każdej fabryce były orzechy. Jak to możliwe? O cukrze w keczupie już czytałam kiedyś. Od tamtej pory, mimo, że bardzo lubię keczup to staram się go unikać. Tak samo z majonezem. Jest zbyt tłusty i nie jem go już tyle, co kiedyś. Moje nawyki żywieniowe zmieniły się bardzo, od kiedy jestem na diecie. Na szczęście z użyciem spalacza tłuszczu http://www.trizer.pl idzie mi trzymanie diety dość dobrze. Mam zmniejszony apetyt, dzięki czemu zaspokajam swój głód mniejszym porcjami jedzenia.
il0nA
OBSERWATOR
OBSERWATOR

• Reklamy

Wróć do Pytania

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

• Reklamy