Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

Portugalia:)

Miejsce, w którym możecie udowodnić, jak popularna i wszechobecna jest dieta białkowa. Moderatorka: mahisna

Portugalia:)

Postprzez bi1711 » 06 Lut 2011, 17:17

No, moi drodzy:) Jest ktoś, kto mieszka w Portugalii? Szykuje mi się przeprowadzka do Lizbony w stosunkowo niedługim czasie:) Ciekawa jestem jak to tam wygląda:)
Na szczęście będę tam już na III fazie- taki jest plan:) Te pomarańcze, oliwki... coraz bliżej! :)
Ola:)
Image
---
Start 3.01.2011
'Jeżeli posiliłeś już swego gościa, a on wciąż spogląda tęsknie w stronę spiżarni, prawdopodobnie chce ci powiedzieć, że mógłby się posilić jeszcze bardziej. Objaśnij mu, że to nieprawda.' Kłapouchy
Awatar użytkownika
bi1711
MANIAK FORUMOWY
MANIAK FORUMOWY

Miejscowość: Łódź

Reklamy

Re: Portugalia:)

Postprzez annailis » 06 Lut 2011, 17:50

Strasznie zazdroszcze ci tej portugalii, bylam tam na wakacjach dwa lata temu :) ach jak bylo pieknie , wlasnie te oliwki , cytryny , pomarancze..... cudnie......... :)
[url=http://straznik.dieta.pl/]Image
annailis
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez bi1711 » 07 Lut 2011, 00:55

annailis napisał(a):Strasznie zazdroszcze ci tej portugalii, bylam tam na wakacjach dwa lata temu :) ach jak bylo pieknie , wlasnie te oliwki , cytryny , pomarancze..... cudnie......... :)

Też sobie zazdroszczę... i dlatego jadę;) Pora na realizację kolejnego z marzeń, czyli wybycie właśnie do Portugalii:) Na 9-10 miesięcy:) A potem powrót do Polski i realizacja kolejnych marzeń;)
Ola:)
Image
---
Start 3.01.2011
'Jeżeli posiliłeś już swego gościa, a on wciąż spogląda tęsknie w stronę spiżarni, prawdopodobnie chce ci powiedzieć, że mógłby się posilić jeszcze bardziej. Objaśnij mu, że to nieprawda.' Kłapouchy
Awatar użytkownika
bi1711
MANIAK FORUMOWY
MANIAK FORUMOWY

Miejscowość: Łódź

Postprzez edward45982 » 24 Sie 2018, 10:24

W Portugalii to ja jeszcze nigdy nie byłem.Muszę kiedyś tam się wybrać.

NOWY

• Reklamy

Wróć do Cały świat na diecie proteinowej

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklamy