Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

Herbalife

Miejsce waszych spotkań i tematów niekoniecznie związanych z dietą. Moderatorka: Serenity

Herbalife

Postprzez madzia135 » 18 Sty 2012, 10:00

Słyszałyście o diecie z Herbalife? Czy może ktoś stosował?
Moja siostra właśnie zaczęła pracę w klubie zdrowego żywienia, gdzie owe suplementy można kupić. Była na jakimś kursie i mówiła że widziała ludzi którzy bardzo dużo schudli bez większego wysiłku.
A dieta polega na przyjmowaniu suplementów, spalających tłuszcz, poprawiających przemianę i piciu koktajli proteinowych zastępujących dwa posiłki dziennie. Można jeść tylko obiad mniej więcej do 800kcl. Aż do utraty tylu kilogramów ile chcemy bodajże. A potem można jeść normalnie i też jakoś utrwala się kg poprzez dokupywanie koktajli. I chyba już zawsze trzeba je pić. Pierwsze zakupy u nich kosztują 400zł :roll: a później same koktajle chyba 170 :roll:
Siostra jest bardzo przekonana do tego, bo twierdzi że ludzie z którymi była na kursie i którzy schudli tyle, teraz jedzą normalnie co chcą i tylko piją koktajle. Chce to kupić.
Próbowałam ja przekonać do naszej diety, ale ona raczej woli coś przyjmować niż specjalnie gotować i odmawiać sobie ulubionych posiłków.

Co o tym myślicie? Ciekawa jestem czy to działa (niby działa tylko czy waga się utrzyma?) czy jest to kolejne naciąganie ludzi na pieniądze i w tym wypadku niemałe.
Image

Faza I 11.01.2012- 17.01.2012 - 2,5kg

Faza II od 18.01.2012

Image
madzia135
BYWALEC
BYWALEC

Miejscowość: Braniewo

Reklamy

Re: Herbalife

Postprzez Barbara12 » 18 Sty 2012, 11:29

madzia135 napisał(a):Co o tym myślicie?

Wiesz co myślę, że to jest strata czasu i forsy - to drogie produkty juz od x lat na naszym rynku i jakoś nie ma chudzielców.
Jak kogoś stac całe życie pić koktajle albo zazywac tabletki za powyżej niż 200zł to nie ma sprawy. Będzie bez forsy ale pozostanie też z nadwagą.
Image
Awatar użytkownika
Barbara12
STARSZYZNA FORUMOWA
STARSZYZNA FORUMOWA

Miejscowość: Sosnowiec/Rometta Marea - Sycylia

Postprzez awayfromsun » 18 Sty 2012, 17:12

Moja znajoma się na tym odchudzała, owszem schudła, ale potem jak przestała kupować te produkty i zaczęła rozsądnie jeść (niejadła tłustych rzeczy, ziemniaków, chleba, nie słodziła) i ruszała się, to mimo wszystko odzyskała starą wagę.Moim zdaniem strata kasy.
1.09 - I FAZA - 3kg mniej
6.09 - II FAZA ...

Mój Dzienniczek: http://forum.dietaproteinowa.tv/viewtopic.php?f=19&t=7460
awayfromsun
TWARDZIEL FORUMOWY
TWARDZIEL FORUMOWY

Miejscowość: Kraków

Postprzez AnnSuu » 18 Sty 2012, 17:37

stosowałam, ale moje jelita nie tolerowały tych koktajli i przez tydzień siedziałam w domu z biegunką i skurczami, po odstawieniu
na szczęście mogłam oddać produkty i dostałam zwrot kasy
ale ogólnie nie polecam, te koktajle wcale nie sycą, wydaje się, że to takie fajne i że gotowac nie trzeba, ale o tym, że się człowiek płynem nie naje to nie powiedza, a ile można glodnym i wściekłym chodzić?

NIE POLECAM
CEL I zobaczyć 6 z przodu :D jest 02.03.2012, ponownie 05.04.2012, 06.07.2012 po raz 3ci i teraz już nie pozwolę jej odejść, chyba, że zmieni się na 5 :D
CEL II 65 kg

Image

http://forum.dietaproteinowa.tv/viewtopic.php?f=19&t=7780&p=731779#p731779 Mój Dziennik
Awatar użytkownika
AnnSuu
STARSZYZNA FORUMOWA
STARSZYZNA FORUMOWA

Miejscowość: Poznań/Wieś

Postprzez madzia135 » 18 Sty 2012, 18:00

Chyba pokażę siostrze wasze posty. Uparła się. I jak na razie to widziała ludzi którzy schudli i nie narzekali, więc miło gdyby zobaczyła i drugą stronę medalu.
Image

Faza I 11.01.2012- 17.01.2012 - 2,5kg

Faza II od 18.01.2012

Image
madzia135
BYWALEC
BYWALEC

Miejscowość: Braniewo

Postprzez pasqda » 19 Sty 2012, 23:47

Właśnie wczoraj przeprowadziłam umoralniającą rozmowę z ciocią mojego małża, która w takową dietę się zaopatrzyła. Nie dokładnie Herbalife'u ale podobną. Kazałam przeczytać sobie składniki takowego koktajlu :roll: W dużej mierze wit.C w najróżniejszych zawaluowanych postaciach (jak wiadomo spalacz tłuszczu) + L-karnityna+zestaw wit. z grupy B. Ciotka zakupiła tego towaru we wspomnianych przez Was cenach na 2 tyg. Popukałam się w czoło i kazałam zadzwonić do siebie jak zakończy te eksperymenta i naprawdę zechce schudnąć. Jasne - schudnąć na tym się da, ale lepiej zakupić sobie kompleks witamin, a najzwyczajniej w świecie zjeść potem chudego mięsa z warzywami, niż pić jakieś mikstury. Generalnie wiele moich znajomych, które takowe stosowały - chudły w ekspresowym tempie, a w jeszcze szybszym tyły po odstawieniu specyfiku. Niektórzy niestety ze sporą dokładką :( Dlatego ja do momentu kiedy nie trafiłam na to forum i gołym okiem nie "zobaczyłam" efektów w galerii - podchodziłam sceptycznie do wszelkich diet. Pewnie jak do większości z Was przemówiło do mnie też to, że nie muszę niczego liczyć, ograniczać, niczym się faszerować - wystarczy poruszać się w ściśle określonych zasadach i efekty same przyjdą i przy odrobinie dobrej woli czyli powrotu do normalnego jedzenia (czytaj: wyuczonego na diecie,a nie tego sprzed) się utrzymają ;)

Powodzenia!
A kasę jak chcecie wyrzucić w błoto - to juz lepiej na jakiś szczytny cel przeznaczyć ;)
Start 88kg
FI i FII [02.08.2010 -17.02.2011] -20,2kg
FIII [18.02.2011 -26.08.2011 ] - +2,2 :|
Koniec 70kg
FIV - 26.08.2011
Image
Awatar użytkownika
pasqda
MODERATOR
MODERATOR

Miejscowość: Milanówek

• Reklamy

Wróć do Luźne Gadki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklamy