Forum Diety Proteinowej   

Forum dietetyczne strony na temat diety proteinowej

• Reklamy

Dieta bez ćwiczeń

Kategoria miłośników sportu, którzy stosują dietę proteinową. Moderator: ptaQ

Dieta bez ćwiczeń

Postprzez kasiabm12 » 10 Mar 2011, 20:48

Czy jest ktoś na forum, kto nie stosuje żadnych ćwiczeń i opiera się jedynie na diecie? Ja śmigam na rowerku stacjonarnym, a potem ćwiczonka na brzusio, pupkę i uda... Zastanawia mnie działanie diety bez ćwiczeń, działa??? :)
http://straznik.dieta.pl/]Image

Motylem byłam, ale przytyłam i znów Nim będę, kiedy ubędę:)

Dieta zakończona na wyraźne polecenie lekarza ginekologa i lekarza internisty :(
kasiabm12
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Reklamy

Re: Dieta bez ćwiczeń

Postprzez Hannibal » 11 Mar 2011, 12:36

kasiabm12 napisał(a):Czy jest ktoś na forum, kto nie stosuje żadnych ćwiczeń i opiera się jedynie na diecie? Ja śmigam na rowerku stacjonarnym, a potem ćwiczonka na brzusio, pupkę i uda... Zastanawia mnie działanie diety bez ćwiczeń, działa??? :)

działa, waga moze nawet szybciej sapdac, lecz jest to tylko złudzenie, poniewaz traci sie miesnie...
dieta tylko z aktywnoscia fizyczna gwarantuje sukces
"Chciwość, powieszenie, samozniszczenie."
"Uczyniłem szubienicę...
...mym domem".
[Hannibal Lecter]
Awatar użytkownika
Hannibal
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez beatad2011 » 13 Mar 2011, 21:36

ja przez ostatnie dni zauważyłam że jak zrobiło się cieplej to więcej spaceruję z moimi dzieciaczkami to wtedy mam wrażenie że szybciej gubię cm w "obwodach".Niestety na bardziej regularne i intensywniejsze ćwiczenia nie mam czasu ani nawet sił...Przy 2 Maluchach i pracy na pełny etat(w szpitalu) nie mam już sił...a szkoda bo pewnie mój wynik w chudnięciu by był o wiele lepszy...
ImageFaza I 26.12.2010-04.01.2011
Faza II 05.01.2011-trwa nadal
JEST 6 Z PRZODU NIEWIDZIANE OD 5LAT!!!!!
Image
Image
Image
beatad2011
BYWALEC
BYWALEC

Postprzez Hannibal » 13 Mar 2011, 21:44

beatad2011 napisał(a):ja przez ostatnie dni zauważyłam że jak zrobiło się cieplej to więcej spaceruję z moimi dzieciaczkami to wtedy mam wrażenie że szybciej gubię cm w "obwodach".Niestety na bardziej regularne i intensywniejsze ćwiczenia nie mam czasu ani nawet sił...Przy 2 Maluchach i pracy na pełny etat(w szpitalu) nie mam już sił...a szkoda bo pewnie mój wynik w chudnięciu by był o wiele lepszy...

nom jak widac to dziala:)
btw. jestes lekarzem??
"Uczyniłem szubienicę...
...mym domem".
[Hannibal Lecter]
Awatar użytkownika
Hannibal
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez kasiabm12 » 14 Mar 2011, 08:44

Czyli nie ma co, tylko trzeba dalej na rowerku śmigać :) No nic, kawka, dresik i jedziemy. Miłego dnia Wszystkim :)

Dieta zakończona na wyraźne polecenie lekarza ginekologa i lekarza internisty :(
kasiabm12
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez beatad2011 » 14 Mar 2011, 21:18

Hannibal napisał(a):
beatad2011 napisał(a):ja przez ostatnie dni zauważyłam że jak zrobiło się cieplej to więcej spaceruję z moimi dzieciaczkami to wtedy mam wrażenie że szybciej gubię cm w "obwodach".Niestety na bardziej regularne i intensywniejsze ćwiczenia nie mam czasu ani nawet sił...Przy 2 Maluchach i pracy na pełny etat(w szpitalu) nie mam już sił...a szkoda bo pewnie mój wynik w chudnięciu by był o wiele lepszy...

nom jak widac to dziala:)
btw. jestes lekarzem??

"tylko" pielęgniarką :roll:
Image
Image
Image
beatad2011
BYWALEC
BYWALEC

Postprzez beatad2011 » 14 Mar 2011, 21:24

kasiabm12 napisał(a):Czyli nie ma co, tylko trzeba dalej na rowerku śmigać :) No nic, kawka, dresik i jedziemy. Miłego dnia Wszystkim :)

Tak rower bardzo wskazany...Ja jak kiedyś dawno temu ważyłam 60kg to do jazdy na rowerze miałam niezłą kondycję(wiem że piszę nieskromnie) kilkanaście lub nawet 20-30 km za jednym zamachem to było dla mnie w sam raz (zamiłowanie do rowerku odziedziczyłam po Tatusiu który był za młodu kolarzem amatorem, oraz jego siostrą która dziś mając 70tkę na karku śmiga na rowerku aż miło).Niestety tak mi się życie poukładało że waga wzrosła a kondycja spadła :evil: :evil: :evil: Teraz jak się ociepli to kupujemy drygi fotelik i kask dla młodszego Synusia i będziemy z Mężem śmigać z Dzieciakami...JUż nie mogę się doczekać!!!!
Image
Image
Image
beatad2011
BYWALEC
BYWALEC

Postprzez kasiabm12 » 15 Mar 2011, 08:54

No ja mam tylko stacjonarny rowerek w domku... Taki normalny też mam, ale jest u Rodziców, bo ja mam za mało miejsca w swojej chatce:) Ale włączam sobie M jak Miłość i jadę :D Jeżdżę już 3 tygodnie, a jakoś nadal bolą mnie nogi :? Być może rower nie jest najlepszy, kosztował jakieś 400 zł., ale myślę, że na nim też zrzucę parę kilo :)

kasiabm12
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Postprzez Olenka21 » 17 Mar 2011, 09:53

No ja chudnę bez żadnych ćwiczeń, ani spacerów, bo na uczelnie jeżdzę tramwajem mimo, że mam tylko 15 minut pieszo.
Szczerze mówiąc to celowo nie ćwiczyłam, bo wyczytałam, że nie powinno się ćwiczyć na tej diecie, bo białko, które dostarczamy jako budulec podstawowy mięśnia przekształca się w mięśnie podczas ćwiczeń zamiast być trawiony przez nas używajac do tego energię nagromadzoną w tłuszczu, co daje efekt taki, że waga może trochę wzrosnąć albo spadać powoli, bo mięśnie które się tworzą są cięższe od tłuszczu, no i po drugie organizm nie ma już sam co trawić, bo my za niego ćwiczeniami spalimy to białko.. dlatego planuję zacząć ćwiczyć dopiero pod koniec fazy II albo od III, aby wtedy z tego co zostało ukształtować tkankę mięśniową i nie dopuścić do rozrostu tkanki tłuszczowej, a póki co pozwolę, aby organizm próbując trawić duże ilości białka spalał go z energii mojego już nagromadzonego tłuszczyku. takie moje zdanie ;D
Image

Faza I (4-9.03 2011) -2kg
Faza II (10.03.2011-...) - pierwszy cykl 3/3 a od 17.03 zmiana na 1/1
Olenka21
OBSERWATOR
OBSERWATOR

Postprzez Hannibal » 18 Mar 2011, 08:15

głupoty opowiadzasz olenka
"Uczyniłem szubienicę...
...mym domem".
[Hannibal Lecter]
Awatar użytkownika
Hannibal
POCZĄTKUJĄCY
POCZĄTKUJĄCY

Następna

• Reklamy

Wróć do Sport & Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklamy